Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor forognak a tacsik?

Mikor forognak a tacsik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:52
 1/8 anonim válasza:
ha nyárson vannak
2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha berakjuk őket a mosógépbe. De amúgy mit értesz forgáson?
2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
Tavasszal tosszák egymást agyba, főbe, ahol érik. Itt az utcában a legjobb gruppent szokták tolni...
2011. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát a szukákra gondolok hogy mikor olyan hogy kiskutyájuk lehet

mikor össze vissza járkálnak,elszöknek a kanok miatt.

remélem értitek mert nem tudtam annyira leírni.

2011. jan. 24. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
általában tavasszal tüzelnek, akkor "veszi föl" a kankutyust. a kan ugyan mindig próbálkozik, de, ha nem tüzel a szuka, akkor lekoptathatja a fütyijét, akkor sem lesz kiskutya.
2011. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ninna ♥ ***** válasza:

Nem tudom, hogyan érted azt, hogy forognak a tacskók.. de ha a forgásra, mint trükkre érted, akkor itt tudsz körülnézni: [link] Itt hasznos tanácsokat tudhatsz meg a kutyád tanításával kapcsolatban. És itt van, hogyan tanítsd neki meg a forgást, és egyéb trükköket: *****


Elnézést, ha valami hülyeséget írtam, gondolkoztam, hátha van a tacskóknál valami szakszerű szó, ami a forgásra utal.. de én erre jutottam.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szukák bármikor tüzelhetnek. A nagy átlag tavasz és ősz, de mindig akad más időpontban is tüzelő szuka.

Ha ivartalaníttatod, nem fog többet "forogni"

2011. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mondjuk nem vettem észre hogy tüzel csak 2 napja állandóan átmegy a szomszédba meg kiszökik az udvarból
2011. jan. 24. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!