Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy képzett rendőr kutya móta...

Egy képzett rendőr kutya móta támad ártatlan kisgyerekekre?

Figyelt kérdés

Volt a híradóban, hogy megharapott egy 14 éves lányt. Egy rotweiler, kiment, és megharapta a lányt.

Nem lehet, hogy a lány hírtelen mozdulatot úgy mozgott, vagy valami olyat tett, amiért a kutya cselekedett? Mondjuk egy rendőrkutya gondolom utasítás nélkül nem cselekedhet.

De, egy rendőrkutya mióta támad emberekre? Vagy lehet nem is támadott?


2011. jan. 28. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
szerintem a lány idegesíthette valamivel a kutyát ha nem is akkor de régebben. Ha figyelted a kutya amikor ott volt a kamera nem ugatott nem kezdett el morogni teljesen nyugodt volt. És egy rendőrkutyát azért annyira megnevelnek hogy csak ha parancsot adnak neki akkor támadjon.
2011. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A lány a karján volt megharapva vagy hol? Mert ha rendőrkutya volt akkor szerintem a karjába harapott,mert arra volt kiképezve, de persze lehet hogy tévedek mert amúgy egy ´´vad´´ (elhanyagolt,neveletlen) kutya a nyakra támad általában.
2011. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyik ismerösöm is kutyás rendör és a kutya nála akertbe szokott lenni ha nicnsenek szolgálatba .. És mesélte ha magyar megy az utón csak kidugja a fejét de ha roma akkor elkezdd ugatni meg kicsit mintha neki akarna menni ..Ésmért is mert a romék tudják h ki ő és kaviccsal dobálták egy idő be a kutyát és amiota ugatja őket meg vicsorit rájuk azóta nem dobáljájk de ha gazdája ott van akk a romákat se ugatja meg de a gazdája meg mondta ha egyszer kibirna szökni a keritésen megharapná .. mert kutya...
2011. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Az a kutya 100% hogy valami nyomós ok miatt harapott! Valamicskét értek a rendőr kutyákhoz mert az egyik uncsim kutyás rendőr és az ő kutyája meg a barátnője kutyája kölykeit én kaptam meg és azok tisztára úgy viselkednek mint a vérbeli rendőr kutyák. Annyit mondhatok hogy ha roma volt valamit csinált azzal az ebbel és szegényke kimutatta nemtetszését!
2011. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azért leírhatnád, azok a kölykök miként viselkednek úgy, mint "egy vérbeli rendőrkutya"?

Én idáig abban a hiszemben éltem, csak a képességeket öröklik az ebek, de pl egy vizsgát már nem nagyon.

2011. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
jah és mellesleg a rendőrkutyák németjuhászok és nincs rotweiller tudtommal!
2011. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

vannak roti rendőr kutyák is.

Bár én még csak németjuhásszal találkoztam.

De elég nagy a valószínűsége hogy rotweiler is lehet rendőrkutya. Am a rendőr válassza ki a kutyát,nem?

2011. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is rotit ismertem mint rendőrkutya.

Közterületen teljesített szolgálatot, főleg rendezvények biztosításnál.

2011. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy "rendőrkutya" vagy rendőr kutyája. Ebben az esetben a másodikról van szó.
2011. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!