Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
A kutyám arca körül Mindig Vőrős genyes nagy dúzzanatok keletkeznek amiket gyakran elkapar és nagy sebek lesznek a helyén .Több állatorvost kérdeztem de senki nem tudta mi ez. Wolt már valakinek ilyen?
2011. jan. 30. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp keress egy másik orvost, mert a tünetek alapján felkel, hogy ismerje a betegséget. Én allergiára tippelek.
2011. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ninna ♥ ***** válasza:
Nekem is elsőre az allergia ugrott be, bár nem vagyok állatorvos, és lehet, hogy hülyeséget mondok. De mindenképpen egy másik állatorvoshoz kéne elvinni, nem igaz, hogy nincs olyan állatorvos, aki nem tudná felismerni és gyógyítani ezt a betegséget.. ha valami vidéki állatorvosokat kérdeztél, javaslom, utazz fel Budapestre, itt nagyon jó állatorvosok vannak, jó felszereltséggel.
2011. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig én Magamtól Acanthosis nigricans betegségre gyanakszok csak ezek a nagy sebek nem tudom hogy jellemzőek e rá
2011. jan. 30. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mire gyanakszol, nem mérvadó. Mintha máshol már kérdezted volna ugyanezt....

Az "igazi" orvos nem találgat, hanem mintát vesz és laborba küldi.

2011. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bőrkaparékot kellett volna venni tőle azonnal! Nem hiszem el, hogy ez egyetlen állatorvosnak sem jutott eszébe.

A te tipped nem mérvadó, a bőrbetegségek az egyik legnehezebb szakterület, nagyon sok teljesen különböző betegség ugyanolyan tünetekkel jelentkezik, annak ellenére, hogy pl. az egyik gomba, a másik mondjuk étel allergia.

Új állatorvos, és azonnal bőrkaparék!

Addig is a kutyát legalább Betadine-al (filléres dolog!) kéne kezelni rendszeresen, hogy a sebei ne fertőződjenek el a körmeiből bejutott piszoktól meg minden egyébtől.

2011. jan. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem pontosan ilyen van a kutyámnak .Menyi idős a kutyád

Mert nekem 1 éves és már a szőre is kihullott .

2011. márc. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!