Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalogatja a kutyám a...

Miért nyalogatja a kutyám a sebemet?

Figyelt kérdés
Már többször észrevettem,ha megvágom pl.késsel a kezemet,rögtön jön oda a kutyám és elkezdi nyalogatni a sebemet.Vagy ha például beütöm véletlenül a kezemet és látja rajtam hogy fáj nekem akkor is ezt csinálja.Ez miért van szerintetek?
2011. jan. 30. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ösztön szerintem. Számára ti egy falkába tartoztok, és segíteni szeretne! nem mellesleg gyógyítóhatása is van a kutyanyálnak:P


22L

2011. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, nem sokat tudhatsz a kutyákról, ha még azt sem tudod, hogy egymást így gyógyítják.
2011. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy 2.:)Nem csalódtam,már vártam az ilyen jellegű választ.Amúgy meg értek a kutyákhoz(a nevelésre gondolok),ezt eddig nem tudtam,de hasonlóra tippeltem.Meg végül is szerintem azért is van ez az oldal ha nem tudunk valamit akkor megkérdezzük a tapasztaltabbaktól,legalábbis szerintem.
2011. jan. 30. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:

ott a pont a kérdezőnél!

Gondolom kedves második, te sem eme csodás tulajdonsággal születtél, hogy mindent vagy legalább is sok mindent tudsz kutyákról. Neked is meg kellett valakitől/valahonnan tanulnod, és rájönnöd:)

Egyébként meg egymilliószor értelmesebb egy ilyen kérdés, mint az, hogy "beteg a kutyám mit tegyek?" nah mind1 első voltam

2011. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm első:)
2011. jan. 30. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Akinek van kutyája, az valamicskét tud róla idővel.

Van jó szakirodalom, vannak kutyatársak és ha más kutyásokkal is érintkezik séta alkalmával, még többet megtanulhat.

Élőben és nem virtuálisan.

2011. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy miért kell egy-egy kérdezőt lefikázni. Nem biztos valamiben, van egy kérdezős oldal, és kérdez. Ha nem tetszik, ne kommentelj, lapozz tovább, mert csak szítod a feszültséget.

Az én kutyám is minden sebemet azonnal elkezdi "gyógyítani", ahogy hozzá fér. Ha hiszed, ha nem, tényleg segít. :)

2011. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 capsread ***** válasza:
A kutya nyála véralvadás serkentő anyagokat tartalmaz, gyorsabban összeforr a seb. Ez nem tudatos cselekvés, csak ösztön. A sérültet ápolni kell.
2011. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!