Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy van ez a táp adagolás?...

Hogy van ez a táp adagolás? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mikortól lehet felnőtt táppal etetni? Amikor már azzal etetem akkor elég lesz egy nap egyszer adni neki? Vagy hogy van ez?
2011. febr. 2. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta és mennyi idős kutyus? Ha keverék, várhatóan mekkora lesz felnőtt korában?
2011. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
9 hónapos kan labi
2011. febr. 2. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most még kapjon kétszer és bőven kölyök tápot. Egy éves kora után adj neki egyszer, de csak fokozatosan. Nála olyan 15-18 hónaposan lehet átállni a felnőtt táp etetésére, de ezt is fokozatosan tedd. És mindenképpen valami jobb minőségű eledellel etesd, mert ő egy érzékeny fajta, mint ahogy minden nagytestű, amíg növésben vannak!
2011. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ninna ♥ ***** válasza:
38%
Szerintem már kölyök tápot nem igényel, én annak a híve vagyok, hogy bármely életszakaszban adható táp + Luposan Gelenkraft. Az én kutyám egy border collie, 6 hónapos koráig az Acana kölyökjét ette, aztán átváltottunk a Pacificára, ami bármely életszakaszban adható, és már az Orijen 6halját is ette, az is bevált. Persze mellette, mivel nagytestű, csonterősítőt kell neki adni, nekem a Luposan vált be, legtöbbször szokott még az enyém is 1 évesen kapni :) Az én kutyám már napi egyszer eszik, de csak 11 hónapos korában döntöttem így, mert már nem igényelte a kétszeri evést. A reggelit általában nem mindig ette meg, vacsit viszont még kért volna a rendes adagja mellé is. Én onnantól döntöttem el, hogy egyszeri kajáltatás van, a kutyának is jobb, meg nekem is :) De egyébként 10-11-12 éves korában már el lehet hagyni a kétszeri étkezést.
2011. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ninna, gondolom úgy akartad írni, hogy 10-11-12 hónapos korába..:)) Szerintem lassan mi is átállunk, bár ő még most kezd úgy igazán belevágni a dolgokba. Kutyasuli, sport stbstb. :)
2011. febr. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!