Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell lenyírni a kutyuso...

Hogyan kell lenyírni a kutyusomat elektromos kutyanyíró ollóval? Hosszú a kutyusom szőre /kb.7 cm-es/, de nem tudom lenyírni. Nem viszi a nyírógép. Vagy előtte le kell nyírni rövidre? A használati utasításban nincs írva erről.

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
inkább sehogy
2011. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért is ????????????????
2011. febr. 3. 16:33
 3/8 anonim válasza:
74%
vidd kutyakozmetikushoz... tőle ellesheted.. és nem lenyírni hanem megnyírni
2011. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt találtam, nem olvastam el, nem tudom mennyire hasznos, de írd be google-ba, hogy kutya nírása otthon, vagy kutya nyírás tippek és olvasgass.

2011. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig odahordtam,/két helyre is/ de ez elég drága, és mindig elküldtek, mondván, hogy menjek vissza másfél óra múlva.
2011. febr. 3. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
és nem mentél vissza? ezek a helyek általában előzetes bejelentkezés alapján dolgoznak. Vidd el, maradj ott megnézni, aztán már magad is meg tudod nagyjából nyírni. Tényleg jobb lenne ha kozmetikus csinálná! Ha meg nem akarod kozmetikába hordani, akkor minek választottál nyírós szőrű kutyafajtát?...
2011. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem elég erőset vettél. Ráadásul nem is szabad visszafelé nyírni, mert teljesen kopasz lesz. Aki nem ért hozzá, könnyen belevág a bőrbe is.
2011. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Már siekerült rájönnöm a dolog nyitjára.

Válaszolóknak: a más fél órát úgy értettem, hogy a kozmetikus mondta, hogy a már megnyírt kutyusért menjek addigra vissza.

A hosszúszőrű kutyust pedig nem én választottam, hanem kaptam őt még egészen pici korában.

2011. febr. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!