Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinövés/dudor van a kutyám...

Kinövés/dudor van a kutyám nyelvén. Találkozott már valaki hasonló dologgal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár hónapja arra lettem figyelmes hogy a kutyám nyelvén egy kis rózsaszin pattanásszerű golyócska van. Nem foglalkoztam vele, gondoltam csak valami amitől kipattogott a nyelve. Utána észrevettem, hogy az a kinövés vagy dudor vagy mi elkezdett nőni, s mostmár nem rózsaszin, hanem vörös színű és szabálytalan az alakja. Bőr állaga van ennek a dudornak, természetesen kihívom az állatorvost, csak nemtudok benne sem maximálisan megbizni, mert a mai állatorvosok csak a pénzt csalják ki az emberből. Tudni szeretném találkozott-e valaki hasonló esettel és ha igen akkor hogyan járt el. Ártalmatlan ez a kinövés, vagy veszélyes?
2011. febr. 5. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Nem nem találkoztam még ilyennel! De ha találkoztam volna akkor már rég vittem volna egy normális állatorvoshoz!

2.Az nem kifogás hogy nektek milyen a dokitok,akkor keress egy másikat!

3. Akár súlyos baja is lehet a kutyádnak,lehet akár daganat is!

Egyébként mennyi idős a kutya?

Minél hamarabb keress egy normális dokit!

2011. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hell-ikon ***** válasza:
Lehet vmi tályog esetleg daganat...
2011. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hell-ikon ***** válasza:
Bár nyelven nem hallottam, hogy előfordult volna, de esetleg még golyva.
2011. febr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Papilloma, vadhús, millió dolog lehet. A doki vélhetően - mivel élőben látja - eldönti, hogy mi az. Ha bizonytalan a doki, vagy te a doki válaszában, akkor kérj mintavételt és laborvizsgálatot.

Nálunk ez papilloma volt, betadin és gyógyszer kombi segített, de láttam már elharapás miatt kinőtt vadhúst is, az meg egyszerű lemetszéssel eltávolítható.

2011. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm most kicsit megnyugodtam.
2011. febr. 16. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!