Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudunk ellene tenni valamit?

Tudunk ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

Tudomásomra jutott, hogy egy nem fajtatiszta Amerikai Staffordshire Terrier 15 hónapos szukát bepároztattak, pusztán anyagi dolgok miatt. Azaz szaporítanak. Azt is megtudtam, hogy a kölyköket nem akarják rendesen ellátni azaz az anyának akarnak egy kombináltat beadni mondván ez védi a kicsiket is teljesen. Az anya kutya nincs rendesen táplálva, a gazdának etetésre sincsen pénze. Valószínűsíthetően így a szükséges féreghajtásokat sem fogják a kölykök megkapni. Az elletés egy panel lakásban fog történni. Az illető a facebookjára kirakta a pároztatás képeit nagy menet stb feliratokkal. Ez engem mint tenyésztőt aki 100 ezreket költ a kutyáira a kiállításokra és egyéb dolgokra mélységesen felháborít.

Esély van ilyenkor állatvédőkhöz fordulni, a kutyát elvetetni és olyan gazdihoz adni aki nem elleti őt, rendesen tudja táplálni és rendes kutya életet biztosítani neki. A kölykeimet én csak ellenőrizhető helyre adom el, s ha felmerül a legkisebb esélye is annak, hogy nem megfeleőlen tartják a megkötött szerződés értelmében visszakérem a kutyát, ha nem változtat a hibákon.


2011. febr. 7. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Igen, ilyenkor fordulhatsz állatvédőkhöz!


Tedd ezt!


(Nagyon szimpatikus vagy!):)

2011. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképpen keresd meg a helyi állatvédő szervezetet vagy az amstaff mentőket és a helyi jegyzőt! Meg kell próbálnod hátha segítene! :( Szegény kutyus! :'(
2011. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Fogjunk össze Dear! :D Írj!
2011. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!