Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az miért baj, ha valaki a...

Az miért baj, ha valaki a határban/erdőben/szántáson vagyis a lakott területen kívül nem szedi fel a kutyaszart?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj, ha te nem egy földút/ösvény vagy más emberjárta helyen közlekedsz. Ha viszont ott hagyod, ahol más is beleléphet, az bunkóság.
2011. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Miért lenne baj?

Lakott területen kívül pórázra sem kötelezett.


Kaki és pisi oda ahova tetszik neki. Nem kell felszedned.:D

2011. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Így van. Nem földúton vagy ösvényen közlekedem a kutyával. Csak az egyik kérdésnél lepontoztak, mert azt mertem mondani, hogy erdőben, szántáson nem szedem össze.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1533431-ugy-o..

2011. febr. 8. 12:37
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Itt mindenki vadul lepontoz mindenkit, még akkor is, ha jót válaszol, csak más a véleménye.


Én összeszedem a kutyapiszkot, 99% van nálam zacsi, de van nálunk kutyakaki kidobó kuka is!


Viszont!!! Zacsi már nincs benne, mert csak az elszállításra írták alá a szerződést az önkormányzatban, a zacskókon spórolnak!

Onnan tudom, hogy felhívtam a céget, hogy mért nincs zacsi, amikor össze akartam szedni ebem termékét :)


Na már most:

Aki nagy nehezen erre rászokott,hogy összeszedje, az most megint nem fogja sajnos!

Mert rest zacsit hozni, vagy elfelejti, (néha én is, ha reggel nagyon kómás vagyok), vagy nincs pénze venni...stb

2011. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Nincs vele semmi baj, csak itt néhány embernek lételeme a kötekedés...

Engem is lepontoztak egyszer, mert írtam, hogy a közelünkben lévő mezőre viszem a kutyámat sétáltatni és nem szedem fel utána az ürüléket.

2011. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem baj. Ha olyan helyen járunk, ahol a madár se jár, akkor én se szedem fel, de azért ott, ahol más is sétál a kutyájával, nem árt. Épp tegnap volt egy kérdésben szó róla, hogy a kutyák előszerettel belefetrengenek más állatok ürülékébe. Annak senki sem örülne, ha úgy jönne a kutya oda, hogy merő sz.r.
2011. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én például azért is viszem ki a határba, mert benn a városban nálunk nincsen kutyakakikuka.
2011. febr. 8. 13:06
 8/18 anonim ***** válasza:

12:53-as vagyok


nem értem mért nem kötelezik magukat az önkormányzatok arra, hogy legyenek kukák, azt bezzeg büntetik a közterületesek, ha valaki otthagyja a kutyagumit.


nem következetesek.

2011. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:32


És ezzel meg is van magyarázva, hogy miért nem szedik fel egyesek a kutyájuk után a piszkot.

Azzal egyetértek, hogy nincs elég szemetes, de nem értem miért kellene az önkormányzatnak biztosítania szaroszacskót. A zsebet már feltalálták, abba szépen bele lehet tenni egy rakattal és lehet menni kutyát sétáltatni. A tele zacskót pedig a legközelebbi kukába szépen belepottyantja az ember és kész. Még mindig fel nem foghatom, hogy ez miért okoz az embereknek problémát.

Az a kifogás meg, hogy nincs pénze valakinek zacskóra, tényleg a szarrágás legmagasabb foka. Hogy tart el egy kutyát az, akinek nincs 200 forintja egy havi zacskóadagra?

Lakott területen kívül más a helyzet, de ott is érdemes mérlegelni.

2011. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk pl.az egész faluban két darab(!!!)szemetes van,az is mindkettő a központban.

Faluban összeszedem,kint a pusztán nem,nem fogom kilométereken át,órákig hurcolni.

2011. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!