Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spánielnek...

Angol cocker spánielnek milyen sportot lehetne tanítani? :D

Figyelt kérdés
megszeretném a spánielemet tanítani valamire és kíváncsi vagyok mi lenne az a 'sport'ami neki jó.
2011. febr. 8. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem cocker spanim van és amit ajánlok : agility :). Enyém imádja a palánkokat,akadályokat,bójákat. nagyon lelkes és szereti csinálni.
2011. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ninna ♥ ***** válasza:
40%
Az is be jöhet neki, vagy még a dog dancing, amit tudnék ajánlani. Nagyon jó sport, összehangol titeket, és rengeteget kell hozzá tanulni :) Sok trükkök sorozata ez zenére, nekem legalábbis nagyon tetszik. A trükkök tanítása is maga egy jó folyamat, főleg ha klikkerrel tanítod, úgy még jobban élvezi a kutya, és te is.
2011. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat megpróbálom mindegyiket!:D
2011. febr. 8. 18:15
 4/10 A kérdező kommentje:
az elsőnek szeretném mondani h neked ott a közelbe van ilyen hely ahol tudod ezeket az akadályos feladatot csinálni kutyusoddal? v neked van?
2011. febr. 8. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is feltettem. Azaz én még nem vagyok spanci gazdi, de ha minden jól megy már február végéig az leszek. Bocsi az OFF-ért. Amúgy a te kutyád milyen? Félek, hogy valamit rosszul fogok csinálni. :S
2011. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem láttam ezt a kérdést dx nem baj

fekete-fehér és imádom ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ ő a mindenem:d

imádja a társaságot és a plüssös játékokat de labdázni is szeret imád sétálni nem is fárad ki és szereti az olyan dolgokat ami ugrálással futással energiával teli ezért kérdeztem h milyen sport illene hozzá és benti kutya lesz hamarosan csak a kozmetikus teli van aztán most nem jöhet be ilyen koszosan itthon meg nem akarjuk megfürdetni.

am először én sem tudtam h mihez kezdjek meg mi tcsináljak h neki minden jó legyen, de aztán sokat játszottam vele etettem itattam sétáltattam tanítom még mai napig és nézem a 'póráz két végén' műsort ami nagyon jó és tanácsokat is ad! Ne félj jó gazdi leszel ha tanítod meg amiket felsoroltam és ügyelj a spánieleknél a tisztaságra fülnél főleg! most majd mi jövő hónapban lenyiratjuk addig kibírja így mert már hosszú a szőre meg múlthéten akkora eső volt h nem volt itthon senki és valahogyan kiment a házból és koszoslett xd

2011. febr. 9. 20:24
 7/10 A kérdező kommentje:
és sok sikeert! neked milyen lesz a spanid?:D
2011. febr. 9. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező a választ. :D Ha minden igaz csoki színű spanim lesz. Én majd agilityzni vagy dog dancingelni szeretnék vele, attól függ majd mit szeret jobban. :)
2011. febr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. nekünk itt a közelben van egy kutyasuli,oda járunk agilityzni :).
2011. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szép a csoki színű spani:D


elsőnek: de jó neked erre fele nincs semmi!

2011. febr. 10. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!