Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám papírt eszik, az...

Ha a kutyám papírt eszik, az nagy baj?

Figyelt kérdés
Kinéztem az ablakon és láttam, hogy a kutyám egy papírfecnit rágcsál. Amire kiértem, addigra már nem volt a szájában se a földön, sehol se. Gondolom akkor megette, de mennyire árt ez neki, ha tényleg így volt? Amúgy ha ez számít színes újságpapír volt mint amilyennel a bolok reklámozzák az akcióikat.
2009. febr. 10. 16:52
 1/9 A kérdező kommentje:
boltok
2009. febr. 10. 16:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit eszik meg belőle
2009. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
különben maximum kicsit keményebbet fog akakilni
2009. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minél többet anál keményebbet de kkomoly baja nem lesz
2009. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kutyusok néha idióták de én bízom az ízlésében és talán nem ette meg:) Én is aggódnék a festék miatt.
2009. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát az én havanese kutyámnál több mindent egy kutya se evett meg. Ő evett labellot, páfrányt, kenőcsőt, papírt, wc papírt, zsepit, cipőt..... Tehát rengeteg mindent és semmi baja nem lett. Kinyitotta a táskákat, a cipzárokat, a gombokat, bemászott mindenhova. Volt hogy reggelre végigtekerte az egész házat wcpapírral mire felkeltünk, valahogy bejutott a wcbe is. :)
2009. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az újság ÓLMOT tartalmaz. Nem nézted vissza?

Egy hete volt ugyanez hörcsöggel - erre írtak olyat is, ahol belepusztult.

Mondjuk egy pár laptól még nem lesz baja - de legközelebb jobban vigyázz.

2009. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
újságtól????? nem lesz baja nyugi! az enyém is evett néha meg amit imádott az a vatta,zsepkendő de főleg a taknyos mikor fujtam az orrom szinte könyörgött h adjak neki harit:) az utcán is megette am i puha volt papír zsepi de nem lett baja kikakilja a zoknit is megszokta de csak akkor tünt fel mikor kint az udvaron zokni kaki alakú zokni volt csavarodva:)
2009. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baja, de érdemes leszoktatni a mindenféle dolgok megevéséről, mert esetleg nyelhet olyat, amibe bele is pusztulhat...
2009. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!