Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek igy ránézésre...

Szerintetek igy ránézésre milyen idős ez a kutya? Szép?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 13. 21:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nagyon különleges színezetű eb. A doki pontosabban megállapítja majd, de 2-3-4 éves körül van!
2011. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
biztos h fiatal , de szerintem nem több egy évesnél. Fogazata alapján meg tudnám mondani. De állatorvos is megmondja.
2011. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos, imádom az ilyen kutyákat! :)

Szerintem nem lehet több egy évesnél, mivel a feje valahogy nagy a testéhez képest. De lehet hogy csak a kép csal, így nem lehet megállapítani.

2011. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kutyus! tényleg Gyönyörű! Egyébként meg simán lehet 6-7 hónapos, vagy egy év alatt, így a szőrzete meg a feje alapján! Azon meg ne akadj fenn, ha valaki többnek gondolja, az én kutyám is 7 hónapos és múltkor azt mondták, hogy " ha kinyitom a kaput, nem jön ki az az öreg kutya?" ( mondjuk egy fél éves kutya eléri felnőttkori méretének minimum háromnegyedét)

Ha állatorvos látta, akkor majd írd meg, hogy végülis mennyi idős! Ne felejtsd el!

2011. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Egyébként a fogazatáról nem tudsz esetleg képet küldeni?
2011. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Volt itt állatorvos azóta, oltást adni, de én hülye elfelejtettem megkérdezni tőle.:D akkor jutott eszembe mikor elment. majd megpróbálok a fogáról képet csinálni, bár nem tudom ez, hogy fog sikerülni.:D
2011. okt. 31. 10:55
 27/29 A kérdező kommentje:

[link]

ezen a képen látszik valamennyi a fogából. de egyébként fogról hogyan lehet megállapitani?

2011. okt. 31. 11:01
 28/29 anonim ***** válasza:
A hátsókat is jó lenne látni, de ennyiből is látszik, hogy még fiatal. Simán látni a fogak méretéből, színéből, állapotáról.
2011. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megpróbálok képet csinálni.:)
2011. okt. 31. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!