Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyit ér?

Szerintetek mennyit ér?

Figyelt kérdés

Berni Pásztor kutyámnak lesznek kiskutyái nem sokára apa is fajtiszta berni pásztor és anya is :D

Mennyit ér szerintetek egy ilyen kiskutyi?


2011. febr. 19. 19:38
1 2 3
 1/24 IGCM ***** válasza:
70%

Annyit mint a Te mocskos szaporító fejed -.-

Feltételezem nem vagy tenyésztő és nem törzskönyvesek a kicsik...még a szülők se...

2011. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

tk-sek lesznek szűrtek a szüleik, vannak kiállítási eredményei ha igen akkor 80.000-100000Ft-ig


ha nem akkor örülj ha jó gazdájuk lesz ingyen és ivartalanítási kötelességgel add oda a kiskutyákat és te is ivartalanísd a kutyusodat

2011. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Jajj istenem...ilyen emberek miatt tart ott ebben az országban a kutyatartás kultúrája, ahol tart... :(( Szomórú.

De, hogy válaszoljak is, kerek 0 Ft-ot!!!

2011. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

háát...neked se sok gőzöd van a kutyákhoz.Még lenne képed pénzt kérni törzskönyvezetlen kutyáért?Örülj,ha valakinek ingyen kell,és nem kell behajítanad őket a menhelyre.

Én akkor inkább pirányát vennék és megetetnélek velükXD

2011. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Szervál ***** válasza:
4%
Ne szurjátok már le amugy nemtudom szerintem sokat :)
2011. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%

dehogy sokat

ezen nem fogsz meggazdagodni

2011. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Attól hogy még fajtiszta nem fog sokat érni :|
2011. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

Már bocsi, de nincs igazatok, mert ő nem mondta, hogy nincs a szülőknek tözskönyve. Meg attólha ha nincs mi van?(bár én ezt nem tudom) A mi westienk se törzskönyves, mégis az alkata megfelel a stendertnek és jó idegzetű, barátságos kutyi. Nincs semmi baja.

Miért kell itt mindenkit kiosztani?

Ja és hogy válaszoljak a kérdésedre: 35-45(ha nincs tk)60-80(ha van tk) ezer Ft között.

Ja és ne foglalkozz a sok olyan emberrel akik alaptalanul kioktatnak.

2011. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 IGCM ***** válasza:
79%

Nem alaptalanúl oktattuk ki ....

ÉS gratulálok neked,hogy te is tk nélkül vetted a kutyádat és támogattál egy ilyen embert támogattál..

[link]

Lehet a Te kutyád szép de talán a szülei vagy a testvérei így élnek!!!

2011. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 kutyák és macskák ***** válasza:
75%
Off: egy másik kérdésnél már leírtam a véleményemet erről. Szerintem nem élnének meg a szaporítók, ha a törzskönyves kutyák ára nem lenne a csillagos egekben. Ki kellene alakítani egy családi kutya kategóriát reális áron törzskönyv nélkül ivartalanítási kötelezettséggel lehetne őket eladni, de a munka-kiállítási-tenyészkutya árának töredékéért. Azt kellene szabályozni, hogy a nem tenyészet céljából ill. arra alkalmatlan egyedeket kötelező legyen ivartalanítani, és a jegyző kötelessége ezt ellenőrizni mint a kötelező oltást. Ha ez így lessz akkor lehet a szaporítókat lesöpörni a pályáról.
2011. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!