Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meleg a kutyám vagy mi?

Meleg a kutyám vagy mi?

Figyelt kérdés

7 éves kan csivavám rámászik más kan kutyákra. Miért csinálja ezt? Mit tegyek, hagyjam?

Csak értelmes válaszokat!! Köszi


2011. febr. 20. 18:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
csak játszik. az enyém is szokott aztán már tudom hogy csak játszani szeretne
2011. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Légy vele határozott hogy hagyja abba és próbáld lány kutyákkal összeismerkedtetni hagyd hogy szaglásszák egymást ilyesmi sok sikert :)
2011. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
de h meleg csak azt hiszi h ő itt a vezér kutyus..amúgy ha rá mászik szedd le róla és mond neki h nem szabad mert ne higgye azt h ő itt a vezér
2011. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a kutyáknál ez a dominancia eldöntéséről szól.
2011. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

"a homoszexualitás gyakori jelenség az állatvilágban: a hímek meghágnak más hímeket, ugyanezt teszik a nőstények. A hím esetében a kéjérzést az okozza, hogy a péniszét a másik állat testéhez dörzsöli. Az is előfordul, hogy a hím pénisze behatol a másik hím végbélnyílásába. Serdüléskor normális jelenség bizonyos fokú homoszexuális érdeklődés, ha azonban ez felnőttkorban is folytatódik, csak herélés vagy miskárolás segíthet. Gyakran okozza valamilyen anatómiai rendellenesség, pl. álhermafroditizmus, rejtettheréjűség, vagy a sertoli-féle sejtek daganata."


Louis L.Vine - lelkibeteg kutya

emlékeztem hogy van erről egy kis rész egy könyvemben :)

remélem segítettem

2011. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
15%

Egyetértek az előttem szólókkal,

talán még az lehet az oka, hogy nincs kapcsolatban nőstény kutyákkal, azért kan kutyákon éli ki vágyait...

nem tudom, van még kutyád esetleg?

csak mert ha az is hím, érthető lenne, hogy hímekhez szokott.

2011. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem ő az egyetlen, de amúgy a szukák is érdeklik, csak a fiúk is.
2011. febr. 20. 18:44
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Jesszus, jönnek az ostobábbnál ostobább válaszok. Olyan, hogy meleg a kutyák között nem fordulhat elő. A dominanciáját fejezi ki így másik kanok felett, csak megmutatja neki, hogy ő felette áll a ranglétrán. Domináns természetű a kutyusod, ivartalanítás segíthet ennek a viselkedésnek a megszüntetésében.
2011. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 IGCM ***** válasza:
97%

ÚRISTEN!!

Milyen sügérek vannak itt!!A játszik meg hasonló tanácsokat íróknak üzenem hogy DOMINÁL a kutya!!

Ez sima dominancia és semmi köze játékhoz vagy a szexhez..

Kedves kérdező neked meg csak gratulálni tudok,hogy 7 éves kutyád van de semmitse tudsz a kutyák viselkedéséről x)

Ha most kaptad a kutyát akkor bocs...

2011. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy a csivi dominanciajelzéseit komolyan veheti esetleg egy nagyobb kutya,és elintézi a kutyádat.

Nagyon gyorsan neveld meg!

2011. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!