Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a festéket nyalogatja...

A kutyám a festéket nyalogatja a tapétáról. Nem lehet, hogy valami vitaminhiánya van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 21:54
 1/7 IGCM ***** válasza:
10%

ááááá..ez már fáj..

Nem...a festék mérgező..szerinted abban milyen vitamin van? :O

Ne negedd neki.....

2011. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van annyi eszem, hogy a festék mérgező! Csak gondoltam hátha hiányzik neki valami ami miatt nyalogatja a falat. Azt meg elhiheted, hogy nem engedem neki. Este szedte le a tapétát míg aludtunk.
2011. febr. 22. 22:07
 3/7 IGCM ***** válasza:
Jó,de szerinted egy festékben ami mesterséges anyag,vegyszer mégis milyen vitamin lenne vagy ásványi anyag?:S
2011. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Az állatok rágják a falat, ha mész (kalcium, foszfor) hiányuk van, de a festékben nem hiszem, hogy mész van.
2011. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első miért kell leugatni a kérdezőt,miközben te mondtál hülyeséget?

Nem azt kérdezte hogy van e a festékben vitamin a kutyának,hanem hogy lehet e vitamin hiánya!:S

Igen kedves kérdező utalhat vitaminhiányra!Lehet hogy mészhiánya van,vagy kalcium!Az állatorvosnak megemlitheted és ő majd ad vitamint!:)

2011. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az utolsó két válaszadónak a segítőkész és hasznos válaszokat!

Akkor holnaptól pár napig szerintem adok neki az itthoni kálcium tablettából, meg majd lehet rácsörgök az állatorvosra is, lassan úgyis aktuális lesz az oltás is.

Kedves IGCM! Neked pedig azt javasolnám, hogy a jövőben először értelmezd a kérdést és a további megjegyzéseket és csak azután kritizálj!

2011. febr. 22. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező nem vagy egyedül!


Az én kutyám is nyalogatja a falat, igaz nem mindig csak amikor eszébe jut. Kicsi korában meg is kóstolta ( gipsz ) pedig kapott calcium kiegészítőt.

Nekem a doki azt mondta lehet rossz szokás, de figyeljem, és visszatérünk rá.

2011. febr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!