Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékokat ajánlotok,...

Milyen játékokat ajánlotok, amiket a kutyával lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Dobálós ne, ha lehet.
2011. febr. 23. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

húzogatós? :D (otthoni régi törülköző, rongy, póló, vagy lehet venni speckó ilyen húzogatós rongyot (ami állítólag nem szakad el, nekünk rögtön elszakad xDaz első használatnál)

csak vigyázz a fogaira ki ne rántsd!

2011. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy még ha nincs a kutyafuttatón kutya akkor én szoktam vele fogócskázni (kergetőzni vele) nagyon szoktam én is meg ő is élvezni :D lehet, hogy dilisnek néznek :S de kit érdekel? :D
2011. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Áh sajnos a fogócskázhoz túl gyors a kutyám, még kergetni sem tudnám :D De a másik jó ötlet.
2011. febr. 23. 20:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg létezik könyv ebben a témában?
2011. febr. 23. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk bújócskázni, trükköket tanulni, amit a kutyám nagyon imád :) valamit tárgyakat dugok el, addig kizárom a szobából, majd visszaengedem és meg kell keresnie. :D
2011. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

[link]

Nézz szét az ilyen webáruházakban!Ajánlom a KONG termékeket és TRIXIE termékeket is.

2011. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra nagyon vigyázz ha már huzigálós játékot játszol vele, hogy soha ne szerezze meg a rongyot, mindig a tiéd legyen a végén.

De én pont emiatt nem pártolom ezt a típusú elfoglaltságot, hisz ez inkább dominanciaharc semmint játék.

2011. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ha rendben van a rangsor és nem olyan jellemü a kutya akkor azért néha nyerhet ő is. A végén ugyis az enyém, mert nekem kell elrámolni.
2011. febr. 23. 22:28
 9/10 rékakutyakiképző ***** válasza:

A huzigálós játékkal semmi gond, ha rendben van a rangsor. Speciel én is szoktam játszani a kutyáimmal és semmi gondom nincs belőle, nekem egy staffim és egy ambullom vvan(mindkettő kan kutyus). De van egy játék, ami meg lehet tanítani neki, és nagyon mókás, a neve ebathlon, nézd meg youtube-on:

http://www.youtube.com/watch?v=4ADTefy_Ka8

De van még rengeteg játék, még könyv is van belőle, nézd meg:

[link]

2011. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Persze, hogy neki is kell nyerni, mert különben érdektelenné fog válni számára a játék.
2011. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!