Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép ez a kutya?...

Szerintetek szép ez a kutya? Lent link

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 27. 19:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
62%
Láttam már szebbet is.Ha nincs a kutyádnak törzskönyve,akkor ne szaporíts !!!Felelősséget fogsz vállalni ha beteg kiskutyák születnek?Mert a te kutyád nincs szűrve különböző betegségekre,így simán előfordulhat,hogy hordozza magában a beteg géneket.Ettől még a te kutyád nem beteg,viszont fedezésnél örökítheti a rossz gént,és máris beteg kiskutyák születnek.Amúgymeg ha nem tudjátok őket elajándékozni( MERT PÉNZT NEM ADNÉK ILYEN KUTYÁKÉRT), akkor hova viszitek a kölyköket?Majd mennek a menhelyre mi?Menhelyen dolgozom,szét ütném a fejedet!
2011. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 xnorkax ***** válasza:
Kérdező! Azért írtuk, hogy ne szaporíts, mivel ebben a hirdetésben fedeztetésre ajánlod a kutyádat. Mi ez, ha nem szaporítás? oO"
2011. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
08:36 nak üzenem!!Menny a f***ba ha valami nem tetszik!Mi az hogy azt írod hogy szétütöd a fejemet?Mit képzelsz magadról ??Sajnálom hogyha nem látsz jól!!Mert még a kérdést sem olvastad el te kis csiraság xDD!!
2011. febr. 28. 17:52
 34/38 xnorkax ***** válasza:
De ebben a hirdetésben egy kan kutya van. Felétek az is tüzel?! xD Szerintem te nem vagy tisztában a szaporítás fogalmával. Mindenki elolvasta a kérdést, mellesleg, ha jól tudom eldöntendő kérdéseket nem igazán szokás ide feltenni.. :)
2011. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
CSAK HOGY ÖRÜLJETEK LESZEDTEM A HÍRDETÉST A SOK KRITIKÁRA!!
2011. febr. 28. 20:51
 36/38 anonim ***** válasza:
szép csak nagyon csúnya az a hosszú orra...XDXD
2011. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
szép
2011. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!