Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdekelne egy YouTube kutyanev...

Érdekelne egy YouTube kutyanevelési és kutyatanítási magyar csatorna?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy kutyatrükköket mutatnék be nagytestű kutyával és kistestűvel is, de ritka esetekben lenne nagytestűvel. Szépen fokozatosan lenne vezetve a csatorna. A neveléstől a tanításig. pluszba még pszichológiai tanácsokat is tudnék adni ill. tudnék olyan eseteket mutatni amiket, hogy kellene korrigálni. :) Természetesen lenne olyan videó is amiben bemutatnánk egy kutya normális napját vagy a kutyafürdetést vagy egyéb eseteket. :) Minden ami kutya. Szerinted jó ötlet ?

Ha igen, akkor megvárjátok a jó időt ? vagy msn-en vagy egyéb oldalon segítsek ? Híres tudok lenni ebből, hogy több embernek is tudnék segíteni ingyen ?

Válaszotokat köszönöm! :)


2011. márc. 1. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
örülnék ha érdekelne mindenkit! :) és jó lenne ha megvárná mindenki a jó időt!
2011. márc. 1. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászóláson jót nevettem :D


Am nem rossz ötlet.Rakj fel pár videót és kiderül mit szól hozzá a nép.

2011. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HarryPotter ***** válasza:

Ha híred tudnál lenni akkor már az elnnél x)

Amíg nem vagy olya nszinten mint Vámosi-Nagy Nóra addig hanyagold az ész osztást mega vidiket vagy kérj tőle tippeket akár névtelenűl emailben :D

2011. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
min nevettél ?
2011. márc. 1. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Lesz itt kutyás csatorna bőven:))

Amit idáig olvastam errefelé, az akkor már 2.

2011. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!