Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évestől lehet elhozni a...

Hány évestől lehet elhozni a kiskutyákat?

Figyelt kérdés
Kis kutyát szeretnénk beszerezni golden retrivert már eléggé utána néztem pár nap múlva megyünk megint el megnézni a kicsiket és az érdekelne ,hogy hány nap múlva lehet elhozni őket az anyuktól?
2011. márc. 5. 17:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
boccs rossz kategória....
2011. márc. 5. 17:02
 2/15 anonim ***** válasza:
Most mennyi idősek? Olyan 3 hónapos kortól ideális elhozni.
2011. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

10-12 hetes kor előtt nem ajánlott. De ha már beszéltél a tenyésztővel, ő is meg tudja mondani pontosan.

Azok, akik 5-6 hetesen odaadják, azoktól ne várj semmi jót!

2011. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a tenyésztők 8 hetesen szokták odaadni a kicsit. minimum.
2011. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 8-9 hetes kora körül.
2011. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát egy barátunkkal néztük meg őket legutóbb alig egy hetesek voltak akkor ez kb úgy két hete volt és a barátunk azt mondta ,hogy 6 hetestől már el lehet hozni őket de gondoltam,hogy az még nagyon kevés...és még azt szeretném megkérdezni,hogy kan vagy szuka kutyát ajánlotok golden retriverben?
2011. márc. 5. 17:24
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
A kannak előnye hogy nem csinálják fel tavasszal, a szuka viszont szótfogadóbb, legalábbis az enyéim közül.
2011. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én szerintem szebbek a kanok de a legnagyobb kételyeim velük szemben ,hogy mindent össze pisilnek márpedig elég sok örökzöld és egyéb növény van a kertünkben és a kóborlásai tüzelési időszakban.
2011. márc. 5. 17:49
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha már 6 hetesen odaadják a kölyköket, akkor számíthatsz rá, hogy a későbbiekben beteges, ideggyenge kutyád lesz.


Gondolom, papírok nélküli jószágról van szó.


Nem jó helyről választasz kutyát. Ha a legfontosabb szempont a választáskor az olcsóság, akkor lehet, hogy inkább fajtamentőknél kellene körülnézned. Ott ingyen találsz fajtiszta kutyát, igaz, legtöbbször nem kölyköt. Azzal megmentesz egy életet, így viszont életben tartasz egy szaporítót...


Ami a nemét illeti: a kanok általában dominánsabbak, mint a szukák, de egyébként is ajánlatos ivartalanítanod. Ha kan: szökni fog, ha szuka: a szomszéd kanja fog beszökni hozzá. Aztán kereshetsz szerető gazdát a kicsiknek...

2011. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsónak nem nem az olcsóság volt és nem tudom mennyi idősen adják oda ,leírtam,hogy a "hozzáértő,, barátom szerint adják a kutyákat 6 hónapostól,már voltunk megnézni és jól vannak tartva
2011. márc. 5. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!