Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kutyának olcsó...

Hol lehet kutyának olcsó szoba-kennelt (ketrecet) venni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :)
2011. márc. 6. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fressnapfban most nagyon jó árban vannak!
2011. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én használtam vettem innen a netről. Közepes méretű kutyának valót ( tacsi használja ) ez 15 000 ft volt.

Amit én vettem így olcsóbb volt, mert 20 000- 25 000 ft -tól kezdődtek az árak.

2011. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tesz-vesz, vatera.olcsóbb,mint üzletben.
2011. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
inkább ajándékozd el azt a kutyut ha már a szobában is kenelben akarod tartani az már nem sok semmit ér!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Utolsónak: olvasd el ezt a linket, nem kell rögtön arra gondolni, hogy bezárva akarom tartani. Csupán nem szeretném, hogy abban a 1-2 órában amíg itthon hagyom kárt tegyen magában vagy a lakásban, annál jobban szeretem.

A többi válaszolónak pedig köszönöm, már találtunk is neki megfelelőt. :)

2011. márc. 9. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

13:26-nak.

Hülyeséget írtál, már bocsi.

Nálunk is három kutya van bent, kettő nagy testű, és egy kicsi. A kicsi annyira félt amikor elhoztuk előző tulajtól, hogy behúzódott a szoba sarkába és meg se mozdult. Kapott egy nagy méretű ketrecet, bent a szobában, és attól fogva teljesen kinyílt a kutya. Már a nagyokkal meg az aport fával is játszik, pedig régen nem ismerte, mi is az a labda, meg hancúrozás.

2011. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!