Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fogja nőni ezt az örökös...

Ki fogja nőni ezt az örökös rombolást? Mikor?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos kan kutyusom. Hatalmas kertünk van ezért egész nap kint van, de mindig arra jövök haza, hogy valamit szétszed. Vagy egy zsákot, vagy a virágokat.. Valamit mindig és mindig takaríthatok utánna. Most sajnos úgy alakult, hogy este 6kor érek haza.. De ez már nem sokáig lesz. Szerintetek ki fogja nőni valamikor, hogy mindent szétszed a kertbe? És a másik kérdésem az lenne, hogy hogy lehetne megtanítani neki, hogy a kertbe egy helyre rakja le a nagy dolgait?
2011. márc. 9. 19:04
 1/5 xnorkax ***** válasza:
Azért rombol, mert nincs megfelelően fizikailag és mentálisan lefárasztva. Sokat vidd sétálni, tanitgasd. Attól még, hogy van kert a kutya nem kezdi el magát futtatni, szóval tévhit, hogyha kertes házban laksz nem kell sétáltatni. Szerintem próbáld meg munka előtt és munka után elvinni sétálni.
2011. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden nap le van mozgatva. Ha már annyira összejönnek a dolgok, hogy nem tudom elvinni sétálni akkor a kertben szaladgálunk meg dobálom neki a labdát és a végén jobban kidől mint séta után.
2011. márc. 9. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen fajta? némelyik kutya későn érő típus!
2011. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Labrador.
2011. márc. 9. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az édeskevés neki, amit mozogsz vele. Unatkozik. Ennyi a baja. Amikor nem vagy otthon, nem foglalkozik vele senki, hát talál magának elfoglaltságot. Kinőni nem fogja, legfeljebb idősebb korára kevesebb lesz a mozgásigénye, de míg kölyök, biztos nem hagyja abba.
2011. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!