Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A scalibor nyakörv vagy...

A scalibor nyakörv vagy esetleg a frontline véd a demodex (szőrtüsző) atka ellen?

Figyelt kérdés
Vagy csak bolha és kullancs ellen jó?
2011. márc. 13. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az atka ott van minden kutyában. Akkor lángol fel, ha a kutya immunrendszere legyengül.
2011. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kutyámon időnként előjön egy kb. 10 ft-os nagyságú helyen.

Nem tudom mitől gyengül le az immunrendszere, most 15 hónapos és már kétszer volt demodex atkája.

Normálisan van táplálva dog chow puppy large tápot eszik egy kis csirke vagy kacsa far-háttal.

Nincs túl terhelve fizikailag sem.

2011. márc. 13. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én általában olyan 8 hónapos kor körül szoktam atkás ebeket látni. Nem hiszem, hogy a nem megfelelő tartás okozná. Próbálj meg egy Immunovet kúrát neki. Bár, általában kinövik. Orvos mondta az atkát?
2011. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Az előző kutyám többször volt atkás és azt orvos mondta, úgyhogy felismerem első ránézésre.

Csak megelőzni szerettem volna nem kezelni.

Kipróbálom a kúrát.

2011. márc. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!