Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a napirendje SHELTIE-te...

Milyen a napirendje SHELTIE-teknek?

Figyelt kérdés
Mennyit mozog, mennyit tanítsátok? Ja és hogy panelban vagy házban laktok?
2011. márc. 15. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi kertes házban lakunk de reggel és este szoktunk sétálni valamint hétvégén.
2011. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mennyi időt töltötök a szőre ápolásával?
2011. máj. 19. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:
2 hetente egyszer kifésülöm...néha csak havonta...nagyon jó öntisztuló szőrük van amin nem látszik ha koszos, a fülük mögött többször kel fésülni mert csomósodik
2011. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sheltiem van 7hónapos kan :)

Panelban lakunk.3,5hónaposan lett szobatiszta.

Mezőkövesdre járunk suliba havi 3-4alkalom.meg azokat otthon is lehet gyakoroltatni.Elég okos fajta.Imád futni ezért mi agilityre is szeretnénk járni. Napi 3-4 óránként séta.Kell nekik mozgás mivel juhászfajta.Fürdetni ha nagyon koszos ,mert anugy öntisztító a bundájuk.Játszani imád plüssökkel.6hónapos kora után 2x-i etetés.Sokat ne etesd , mert hízékony fajta.Küldj róla képet!köszi

Itt van 2 web olvashatsz róluk bővebben, mert mi leírjuk a tapasztalatokat,de mint mi emberek Ők is mások hiába egy faj...központi kutyák(ezt ugy értem,ha a suliba ő nem futhat nem vele foglalkoznak ugat...terelő ill. jelző kutya ezért ugatós fajta alapból)

az igért web oldalak: [link]

[link]


Enyémről Itt egy régebbi kép itt kb. 5hónapos Neve Chester.

[link] I

2011. máj. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok újra. Fésülés inkább csak a fülnél kell a rasztásodás kerülése végett szőre max ha naygon csomós.NEkünk a füle szokott felállni ami nme jó ezért agyagpaszta krémet adnak a gyógyszertárban amivel bekell kenni azt a részt ami alapból lekonyulna +a krémet (súlynak)bekell hintőporral is szórni és az lehúzza nekik.A miénket minden fürdetés után kell kenni vagy felállna neki a füle...a tenyésztő mondta , hogy fülre figyeljünk. A kutyasuli nálunk első ingyen majd 700Ft/alkalom..persze helyileg változhat az ár is ez a mezőkövesdire vonatkozik
2011. máj. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Jaj nagyon aranyos, gyonyoru kutyusod van. Kitol vetted, a Lucky-Luke kennelbol van? Nincs ilyen kutyám, de szeretnék majd egyet.
2011. máj. 20. 06:59
 7/13 A kérdező kommentje:
A fule muszáj hogy lekonyuljon, milyen kovetkezményei lennének ha hagynád hogy maradjon felálló?
2011. máj. 20. 07:03
 8/13 anonim ***** válasza:
nem az ő kutyusa a Small Swan kennelből van ha jól látom én a Lucky Luke ból nem vennék kutyát...nagyon sok kutyájuk nincs szűrve és nem egyről tudom, hogy hordozza pl erősen a CEA-t de a te döntésed... A fülnek a standard szerint kell lekonyulnia...semmi következménye nincs ha áll de akkor nem lehet kiállítani
2011. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!Kedves utolsó nem tudom honnsn tudod, de igen a Small Swan kennelből van.Pestről 65-80ezer között árulják. Bár jelenleg eladó kölyök nincs, de talán vemhes a kutya.

Wiechner Boglárka a tenyésztő facebookon tudsz vele lvelezni kutyaügyben. 3 színváltozat létezik amiről tudok blue merle, tri color, vagy mint az enyém gold-sable. törzskönyves neve FoolMoon. 5en voltak tesók 3kan 2szuka. nincs baj ha feláll a füle csak ha több lenne mint hoby állat akkor a bírák nem engednék..

2011. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocs az elírt hibákért csak jelenleg sietek.

itt a small swan kennel honlapja és Bogi elérhetősége:

[link]

szia

2011. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!