Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköket taníthatnék...

Milyen trükköket taníthatnék a kutyámnak, és hogyan?

Figyelt kérdés
Már tudja az ül, fekszik, hempereg, pacsi, nem szabad és helyedre trükköket, de ezeket nem én tanítottam neki. Hogy kezdjek bele egy másik (lehetőleg valami hasznos) trükkbe?
2009. febr. 21. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos inkább nem trükkökre kelene megtanítani, hanem hogy különböző helyzetekben is hallgasson a fontos vezényszavakra.

Például ha egy mezőn szabadon futtattod, akkor jöjjön vissza hívásra, vagy ha 3 kutya vicsorog rá sétáltatás közben, azt is "nyugodtan tűrje" ,vagy idegen meber hívására ne szaladjon oda, stb..stb..


A pacsi meg felejtős..

2009. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meber=ember
2009. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én trükköre szeretném tanítani
2009. febr. 21. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
www.wikers.lapunk.hu
2009. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. febr. 21. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe Silvia Trkman honlapját és a videókat ;o) Ott találsz egy csomó ötletet.

www.silvia.trkman.net


A hogyanra pedig a legkézenfekvőbb válasz a klikker :o) A legjobb eszköz trükkök tanítására.

www.klikker.hu


Sok sikert!

2009. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!