Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan nagy szám Caesar...

Miért olyan nagy szám Caesar Milan?

Figyelt kérdés

Amikor még be sem jött a sorozata ide hozzánk, nem is hallottam róla. Közben mindenki isteníti őt.

Mégis miért?


2011. márc. 19. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert jól csinálja amit csinál :) de amíg valaki nem híres, addig is lehet jó. Pl nem valószínű hogy a Cerberos kutyaiskolát vagy a mittudoménmilyen magyar kutyás dolgot ismerik Amerikába, mégis nagyon nagyon jók.
2011. márc. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg figyelmesen a műsorait, rá fogsz jönni! Ha mégsem, akkor Te vagy a "nagy szám".
2011. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Divat manapság ez a sztárolás. Egy csomó hozzá nem értő -már bocs akit ez megsért- látja, hogy milyen magas szinten lehet űzni a dolgokat, és már rögtön isteníti is. Holott csak egy kiképző a sok közül, rengeteg nagyon felkészült ám annál kevésbé ismert kiképző van még a világban. Gondoljunk csak abba bele, hogy vakvezető kutyát se kis dolog kiképzni, és azt is csinálják nálunk is.

Szóval szó nincs arról, amit előttem írtak, hogy ő valami külölegesen nagy szám lenne. Egyszerű "celeb".

2011. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert jobb, mint az átlagos kiképzők. Nem klikkerezik, meg jutalomfalatozik, mint a többi*, ő az energiákkal operál. Ebben sokkal jobb, mint pl Victoria Stillwell. Azért nem hallottál róla, mert ő egy mexikói fickó, aki amerikában praktizál. Így hát a média nélkül aligha szerezhettél volna tudomást róla.



*jártunk kutyaiskolába mi is két spanival és tömegkiképzés volt, holott nekik nem kellett volna őrzővédő gyakorlat pl. Ott fajtától és viselkedéstől függetlenül ugyanazt kapta mindenki, így nem is volt tökéletes a kiképzés, inkább csak jó móka.

2011. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írod, hogy TE nem hallottál róla.. akkor nem is létezett, igaz? :P
2011. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Jókor volt jó helyen, ő volt Will Smith felbérelt kutyasétáltatója, így került a Show business közelébe, ahol aztán az irreális vigyorával ott is tudott maradni. Amit csinál, az nem más, mint Show business. Amerikai aktívan kutyázó ismerősöktől úgy tudom, hogy már nagyon rég nem is kiképez aktívan, csak forgat.


Szerintem az igazán jó kiképzők azok, akik aktívan dolgoznak is, és emiatt nincs igazából idejük celebkedni.


Persze arra azért jó, hogy valamiféle villanyt gyújtson a fejekben az bugyuta amerikai stílusával.

2011. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak akik az eredeti Angol változathoz hamarabb hozzájutottak - köztük én is -, és szerintem az sokkal jobb is. Én egy másik történetet halottam róla. Ő is egy a sok mexicói határsértők közül. Maga mesélte el, hogy fizetett azért, hogy a határon átvigyék. Egy betűt nem tudott angolul, a milliomos barátai íratták be nyelvtanfolyamra, mikor látták mit művel a kutyákkal. Rögtön azt mondták, hogy ezt mindenkinek meg kell mutatnod. AAron Hall a másik fekete srác, aki ugyanazt tudja és a videójában el is mondja, hogy ő ismeri Cesar Millan-t hosszú évek óta: http://www.youtube.com/watch?v=pz2wwMd2crY
2011. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem az nem kiképző aki rugdossa a kutyát.... Amikor ezt láttam, innentől nem is érdekelt.
2011. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

akit érdekeltek a kutyák az a sorozat előtt is találkozhatott már Cesarral aki egyáltalán nem kutyaiképző, ezért felesleges is kiképzőkhöz hasonlítgatni! [link] oldal majd 3 éve üzemel már:-)

Cesar Millant egyébként olyan neves kiképzők is elismernek, támogatnak(új könyvének társszerzői) mint pl. Ian Dumbar és Martin Deeley. Millan eljutott több tízmillió emberhez, gyökeresen megváltoztatta pozitív irányba a kutyatartási kulturát az egész világon. -ez nem rossz teljesítmény egy bevándorlótól!

Tudatosítja az emberek felelősségvállalásának fontosságát. Visszavezeti őket kutyáikon keresztül a természet és a környezet tiszteletéhez, megbecsüléséhez.

2011. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

A kutyát nem rugdossa, hanem megböki.

Ezt rengeteg kiképző és gazdi is alkalmazza, nagyon-nagyon rég. És hatásos is.


És nem az a lényeg, h mit csinál, hanem hogyan. Csak a testét, a pisszegést és az energiákat használja. Ha mutatsz egy ilyen kiképzőt Mo-n, akkor le a kalappal.

2011. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!