Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám harapdálja és nyúzza...

Ivacska Tünde kérdése:

A kutyám harapdálja és nyúzza a macskáimat mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 13:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
:D hát nemtom.. :D szappanozd be a macskákat... nem lesz jo izuk xD
2011. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ja már értem mi az hoggy kinyomja a rúzst!

azt a nagypapám lánytestvérének a kutyája is csinálta amikor a barátnőmmel vakargattuk a kutyus pociját(fiú volt) :)

szerintem csak szeret téged..mármint mint egy "játszótársat" :)

2011. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tomy88trance ***** válasza:
Nekem volt egy kutyám(németjuhász), meg volt egy vörös csíkos macskám, nagyon szerettem mindkettőt, egyébként a kutyámról tudni kell,hogy ő imádta a macskákat, amíg házon belül voltak , idegen macskákat már nem annyira , egyébként ez macska függő is, nem minden macska hagyja hogy harapdálja a kutya, a mi vörösünk olyan volt,hogy ha megjelentél előtte akkor hanyatt vágta magát ,ő hagyta magát,sőt volt amikor ő ment oda a kutyához :)egyébként ha csak "bolhássza" a kutya a macskát az nem gond,ha eddig nem támadta meg akkor máskor se fogja. :)
2011. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!