Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kiskutyusnak melyik...

5 hónapos kiskutyusnak melyik a legmegfelelőbb táp?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2011. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Angol Bulldog
2011. márc. 24. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
royal canin bulldog 30 junior
2011. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha sok pénzed van, akkor Acana Puppy small breed, vagy Orijen Puppy. Ha annyira nem akarsz sokat áldozni rá, akkor Dog Chow, Happy Dog, Josera, Kennel' Favourite stb....

De mindenképp kis/közepes-testű kölyök táp.

2011. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem tudom még melyikre lesz pénzem, de mindenképpen hamarosan beszerzek ilyen tápot.

Egyébként elnézést a sok kérdésért, csak első kutyás vagyok és szeretném a lehető legtöbbet megadni neki.

2011. márc. 24. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
jól teszed.
2011. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem lehet megmondani,melyik táp válik be,ez minden kutyánál egyéni.

Van olyan táp,amit sok-sok ezer kutya eszik a világon gond nélkül,más kutyák meg betegek lesznek tőle.

Ezt ki kell kísérletezni.

Mindig kis kiszerelést vegyél,ha beválik,lehet nagyobb.

A Royal Canin pl.nálunk nem vált be,és az összetételéhez képest túl drága is.A kutyám szanaszét rágta magát tőle,szó szerint véresre.

Ott van ilyen árban pl.az Acana,az jobb,mivel nincs benne szója,és a táp fő összetevője a hús.

2011. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én pitbullom megveszik a royal caninért és a világon nincs semmi baja. és ő is most lesz 5 hónapos.
2011. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Erre írtam,hogy kutyától függ,ki kell kísérletezni.

Az viszont igaz,hogy a RC hústartalma az árához képest nagyon kevés.

2011. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem a RC Junior táp összetételét.Van benne szója és kukrocaglutén(olcsó töltőanyagok),valamint nem hús,hanem DEHIDRÁLT ÁLLATI FEHÉRJE!

Ennek utána tudsz nézni itt a neten,hogy miben különbözik a hústól.Egyébként a tápminősítő oldalon a RC nagyon rossz osztályozást kapott,azt hiszem,egy csillagot,és ott részletesen leírják,melyik alkotórésze micsoda és árt vagy használ a kutyának.

[link]


A bírálat alapja az,hogy egy táp mennyi és milyen minőségű összetevőkből áll,ezt részletesen be is mutatják.

Gyakorlatilag minden tápot megtalálsz az INDEX címszó alatt.

2011. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!