Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kiskutyámmal?...

Mit csináljak a kiskutyámmal? Bántotta egy másik kutya és a füle fáj.

Figyelt kérdés
Sziasztok,kertes házban lakunk és van egy kiskutyám és mindig jönnek hozzá kutyák,akik bántják,elveszik tőle az ennivalóját.Most nagyon nyüszített és megnéztem,hogy mi a baja.Hát az egész füle tiszta vér.Holnapig,hogyan tudom neki csillapítani a fájdalmát,vagy hogyan ápolhatom?Holnap reggel felkelek korán és viszem az állatorvoshoz az Algo-pyrin jó neki??Kérlek segítsetek,
2011. márc. 29. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy jönnek kutyák?? Kerítésetek nincs???
2011. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 xnorkax ***** válasza:
100%
Kezeld le betadinnal, fájdalomcsillapítót inkább ne adj neki, ha nem olyan súlyos. Egyébként hogy jönnek be a kutyák? :O Ha nem biztonságos az udvar inkább tartsátok lakásban!
2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki.Adj neki hármat benyomva a szalámiba,ártani nem árt.
2011. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De be van kerítve normálisan,csak reggelre itt vannak,sztem átugorják a kerítést
2011. márc. 29. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a kerítés nem jó. Ha ez a gond, ne ott etesd a kutyádat. Főleg ne hagyj kint ételt.

Melyik része fáj a fülének? A fül nagyon tud vérezni. Le kell mosni és Betadinnal lekezelni

2011. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tisztítsd meg tiszta vízzel a fülét amennyire tudod, utána fertőtlenítsd le a seb környékét.( használj betadint vagy jódot)Szórj rá egy kis sebhintőport is a sebre. Ha nagyon nagy a sérülése, akkor fel is hívhatnád az állatorvost hogy menjen ki hozzátok és segítsen. Lehet hogy össze is kell varrni és az nem várhat holnapig .

2011. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam,hogy algopirynt nem szabad adni a kutyáknak! Kezeld le neki betadinnal sajnos mást nem tudok javasolni.

Csináltassátok meg a kerítést mert legközelebb nagyobb baj is lehet.Vagy tartsátok lakásban a kutyát.

2011. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,anya dolgozik,de felhívtam és szólt az

állatorvosnak,h egyedül vagyok itthon,mindjárt itt lesz.

2011. márc. 29. 16:29
 9/10 anonim válasza:
Aki azt írta, hogy adj neki 3 algopyrint, az adjon a sajátjának! Nem szabad, csak ha nincs más kéznél, akkor is csak negyedet, vagy felet. Betadin! A fül teli van hajszálerekkel, nagyon tud vérezni, el kell vhogy állítani. Remélem minden rendben lesz.
2011. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sziasztok,minden rendben van,vettünk neki egy doboz betadint meg ilyen csepegtetős vmi izét.Most már sokkal jobban van,már nem is vakarja(: köszönöm a segítségeteket!(=
2011. ápr. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!