Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az olcsó kutyatápokról mi a...

Az olcsó kutyatápokról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Peedigre stb. köszi.:D
2011. márc. 30. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy sz.r! :) Kutyádat ne "szeméttel" etesd, főleg hús, konzervek néha házi koszt..mű vackokat mérsékeld! üdv.
2011. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tápérték csak színezék :S
2011. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A miénk kétszer annyit szarik mióta nincs pénz csak Lidl-s, Pennys tápra.

Komolyan, napi 4-6 között termel.

Régebben, míg Dog Chow-t kapott, max. fele ennyit ürített.


Nem jók, én ha tudom kiegészítem húsmaradékkal, de amint egyenesbe jövünk elfelejtem ezeket a gagyi tápokat és ismét minőségit veszünk.

2011. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemét! Csak a reklámot fizeted meg, tele van egészségkárosító anyagokkal, a kutya mája is veszélyben van. Inkább főzz neki, vagy kapjon maradékot (ne fűszeres ételt) még azzal is sokkal jobban jársz mint azzal a sz@rral és a kutyád még örülni is fog mert változatos kajákat kap :)
2011. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal többet érsz, ha húst vagy konzervet veszel neki... esetleg főzöl tésztát levest, házi kosztot! Régen se voltak ilyen mű szarok és mégis éltek kutyák és szívósabbak is voltak, nem ezt a mai "szemetet" ették
2011. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csirkefarhát, pulykanyak, ilyesmiket lehet kapni sokszor olcsón. Megfőzöd, és kész. Nem lesz drágább mint a pedigree, de legalább húsból lesz.
2011. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xnorkax ***** válasza:
Azt, hogy nem éri meg ilyet venni... Rosszak, a minőség a küszöb alatt, szinte csak a zacskó meg a reklám árát fizeted ki... Ráadásul sok kutyából allergiás reakciót váltanak ki a Pedigree és társai, nálunk már a harmadik kutyán jelennek meg kiütések és mindegyik ilyen szemetet eszik sajnos...
2011. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!