Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezmiez? Nem tudjuk ebből mi...

Ezmiez? Nem tudjuk ebből mi lesz! Szerintetek? Youtube video linkelve!

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kaptuk ezt akkor még Westienek mondott ebet, de mikor megláttuk az alakját és a zsömleszínű bundáját egyből éreztem, hogy ez nem az. Utána mondták hogy lehet a Foxi fedezte az szukát és lehet ennek a kettőnek a keveréke. Nos a neten találtam e kettő keverékéről fotókat és itt sem stimmelnek a fajtajegyek. Szeretném ha segítenétek, mert én például egy labradorkölyköt vagy egy golden retvirer kölyköt nézek ki belőle. A YouTube-ra feltöltöttem egy videót az amúgy helyes kis kakagépről. :)

A videó: http://www.youtube.com/watch?v=RJSgUTmpjOE


2011. ápr. 2. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Úristen milyen édes :D :D és hogy morgott és ugatott XD de hogy a kérdésre is válaszoljak: Westie biztos nem és foxi sem lehet mert nem úgy tűnik hogy nem "drótosabb" a szőre ami ugye a foxikra jellemző. Szerintem igazatok volt hogy valamilyen labrador keverék. De nagyon nagyon aranyos :D :D
2011. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez valami labi keverék. jajj nagyon kis drága*-* attól hogy nem fajtatiszta még szeressétek ugyanúgy mert megérdemli :)
2011. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Óóóó félre ne értsetek! Egyáltalán nem arról van szó, hogy nem szeretnénk ugyanúgy a keveréket vagy a fajtisztát, csupán leendő jellemre és méretére vagyunk kíváncsiak. És ha fajtiszta akkor mit néznek ki belőle az emberek.
2011. ápr. 2. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon édes kis kutyu,de köze nincs a Westie-hez...Labrador keverék lehet inkább.Nagyon pofás,szeressétek:)
2011. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xnorkax ***** válasza:
Nagyon édes, szerintem is labrador vagy vizsla keverék.
2011. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerintetek nem lesz kicsi...
2011. ápr. 3. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Közepes termetű lesz valószínűleg.De nézzétek meg a mancsát,ha nagyok,macisak a tappancsai,nagyobb testű lesz.
2011. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak a westiek,alul a labik:

[link]

2011. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!