Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árthatok vele neki? Ahová...

Árthatok vele neki? Ahová csak tudom viszem magammal a kutyámat, viszont ilyenkor mindig nagyon nyáladzik és hány a kocsitól. Azt szeretném ha megszokná.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy olyankor előtte már ne adj neki enni, de ha te mindig viszed akkor ezt nem teheted meg. Én ugyanis úgy szoktam, hogy a kocsizás előtti utolsó etetést kihagyom.

Nekem az jött be, hogy a kutyám felültettem, hogy lásson ki az ablakon. Azóta nem hány. Állítólag azért mert mostmár látja is meg érzi is, hogy mozgog a kocsi, de mindenkinek más válik be.

Van aki ad egy kis gyógyszert a kutyának hányás ellen. De azt inkább az orvostól kérdezném meg.

2011. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!