Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó golden retriever kennel?

Jó golden retriever kennel?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy nyárra készen fogunk állni egy kiskutyára. Én legszívesebben már most szeretnék egyet, de még nincs itt az ideje, úgy szeretném, hogy mikor hazahozzuk a kicsinek a mindene meglegyen.


A fajtát illetően mi golden retrievert szeretnénk. A goldi egy népszerű fajta, és elég sok tenyésztőnek találtam meg az oldalát. Abban kérnék tőletek segítséget, hogy ha tudtok jó golden kennelt, akkor írjátok meg légyszí, és remélhetőleg egybe fog esni a ti javasolt kenneletek azokkal amiket én kinéztem. Tudom, hogy nem a ti dolgotok nekem kennelt keresgélni, én is kerestem, és taáltam is jókat, de megerősítene, ha ti javasolnáatok őket.(szoktam olvasni a kérdéseket, válaszokat és sok hozzáértő gazdi irogat itt.:))


Előre is nagyon szépen köszönöm!

Árban úgy gondolom, hogy 80-tól 150ezerig tudok nézelődni, 150 ezer felett, az már nagyon húzós...:/

Köszi!:)


2011. ápr. 3. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Én róluk hallottam, hogy nagyon jók :D

2011. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


A sunnyfields sajnos nem jó, abból a szempontból, hogy január végén születtek a picik, és nekünk az lenne az ideális, ha május környékén vagy később születnének a picik. Olyan júliustól tudnánk elhozni a kiskutyust.

2011. ápr. 3. 15:39
 3/15 A kérdező kommentje:
Várom a további kenneljavaslatokat! Majd ha többen írtatok, csak akkor szeretném elárulni én melyik kennelekkel szimpatizálok, nem akarlak befolyásolni benneteket!:)
2011. ápr. 3. 15:40
 4/15 A kérdező kommentje:
senki?:(
2011. ápr. 3. 16:54
 5/15 anonim ***** válasza:

A Sunnyfield's kennelt ajánlanám én is. Személyesen ismerem a tenyésztőt, kiállításokra, kutyaiskolába jár minden kutyájával. Én mindenképpen innen vennék, ha golden retrievert szeretnék. Hívd fel a tenyésztőt, kérdezd meg milyen almokat tervez még erre az évre.

Ha megengedsz még egy tanácsot: Ne az alapján válassz tenyésztőt, hogy éppen akkorra legyen ott kölyök, amikorra te azt eltervezted. Erre nagyon ritkán van lehetőség. Sokkal fontosabb az, hogy egy jó küllemű, egészséges, jó idegrendszerű kutyusod legyen. Hidd el megéri várni egy jó kölyökre.

2011. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi neked is Theia!

Igazad van, és nem is fogok rossz helyről elhozni egy kölyköt, csak azért mert éppen jókor születik. Viszont azért nem mindegy, hogy mikor születik.

Egyébként a Sunnyfield's nekem azért is kérdőjeles, mert cska angolul elérhető az oldal, magyarul nem. Nekem ez pedig azt sugallja, hogy főleg külföldi vevőkre számítanak--> Számomra nem megfizethető áron adják a kutyust. Nincs több ezer eurom most kutyura sajnos..:/

2011. ápr. 3. 21:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem így van, nem csak külföldre adnak el kutyát. Nem tudom neked milyen célra kell a kiskutya, de egy hobbi kutya nem hiszem, hogy 100-130 ezernél többe kerülne, bár tény, hogy nagyon jó kennel, az egyik legjobb az országban, ennek is ára van.
2011. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy a minőséget meg kell fizetni, és 80 alatt nem is vennék kutyát, mert pontosan tudom, hogy ha egy tisztességes tenyésztőtől veszem a kutyut, az ő munkáját és a tenyésztésbe fektetett pénzét meg kell fizetnem, de van a külföldi kutyaárakat nem tudom megfizetni.

Viszont ha tényleg úgy van, ahogy mondod és 100 körül már lehet kapni náluk kiskutyát, az bíztató!:) De az, hogy nincs magyar változata a honlapnak nekem még mindig gyanús.

2011. ápr. 3. 21:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem Shining gold!!!!!Szerintem mindenféleképpen,mert nagyon tetszik az a típus amit ő tenyészt és nagyon lelkiismeretesnek tűnik.
2011. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ninna ♥ ***** válasza:
Nekem ismerősöknek van nagyon jó tapasztalata a Shining Gold Golden Retriever Kennellel kapcsolatban, de már én is beszélgettem a tenyésztővel, Zsuzsával, nagyon lelkiismeretes és rendes. Ha én goldent vennék, gondolkozás nélkül innen választanám ki a kutyust. A kutyái gyönyörűek, és egy csúcsminőségű belga kanja van, Hyper, aki fantasztikusan néz ki, gyönyörű. Bronzkoszorús tenyésztő, és az eddigi összes alom elkelt neki, jó gazdihoz kerültek, folyton kap képeket a kutyákról stb. Nagyon jó tenyésztő, én őt tudom ajánlani!!
2011. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!