Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hogy a kutyám megterméke...

Kevin42 kérdése:

Lehet hogy a kutyám megtermékenyítette a másik kutyát?

Figyelt kérdés
Francia bulldogom van (ami amugy sem egy természetes úton megtermékenyítő fajta általában) és egy másik szukával szoktam sétáltatni néha. Az enyém 7 hónapos tehát még nem ivarérett. Az övé 9 hónapos lassan most volt az első tüzelése. Amikor tüzelt nem találkoztunk max előtte pár nappal. Szóval ma mondta a gazdája, hogy lehet h terhes a kutya. Mondtam h szinte lehetetlen h az én kutyámtól! Igaz, azt is mondta, hogy lehet hogy csak álterhes. Kérlek nyugtassatok meg h az én kutyámnak semmi köze hozzá
2011. ápr. 6. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Összeragadtak? Volt alkalmuk egyedül, felügyelet nélkül lenni?

Álvemhes meg simán lehet... minden kutya az lesz (biológiailag) minden tüzelés után, a kivétel annyi, h nem minden kutyánál okoz problémát ill. látható jeleket.

2011. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj igen ezt elfelejtettem leírni bocsi! Szóval mindig szem előtt vannak, mivel a csaj nem meri elengedni az övét...-.- Néha van h rámászik az én kutyám de hát az gyenge próbálkozás, le is szedem plusz szerintem ki sem jön a nemi szerve a kutyámnak!
2011. ápr. 6. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lehetséges. Vagy álvemhes a kutya vagy egy másik kantól vannak a kölykök.
2011. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Álvemhes viszont nem lehet, mert az a tüzelés után 2 hónappal jelentkezik, amikor eljönne az ellés ideje, ha tényleg vemhesült volna. A szervezete úgy reagál, mintha kölykei lennének, megindul a tejtermelés, és a kutya természete is megváltozik (általában)


A gazdi miből gondolja, hogy vemhes lehet a kutyája?

2011. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ivarérettség kora nem napra pontos a kutyáknál.

Hallottam már hat hónapos kanról is, aki befedezett tüzelő szukát és lettek kölykök.

Amíg ivaros a kutyád, bármi lehet bármikor.

2011. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Abból gondolja, hogy szerinte megnőttek a mellei!
2011. ápr. 7. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:

A szuka kutyát orvoshoz kellene vinni, nem gondoljátok?

Egyébként néhány apró helyesbítés, ha nem haragszol:

a helyes kifejezés szuka kutyáknál: emlő. Mellet az emberi faj nőnemű egyedeinél mondunk.

2011. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!