Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis termetű aranyos kutyust...

~Luci~ kérdése:

Kis termetű aranyos kutyust keresek csládi kedvencnek másik kutya és cicák mellé! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Napi 2 órát biztos ráérek velük foglalkozni és imádom a terriereket!
2011. ápr. 7. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Panelba vagy kertbe? Feltétlenül terrier kell? Ha igen akkor a Jack Russel Terriert már ki is zárom mert annak biztos, hogy nem elég 2óra foglalkozás.
2011. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xnorkax ***** válasza:

Hol tartanád? Milyen kutyás tapasztalatod van?

Egy terriernek két óra akkor elég, ha az folyamatos mozgás, tanítás, fárasztás. Persze ehhez még jönnek az egészségügyi séták, ha csak lakásban tartod.

A másik kutya kijön a többi kutyával?

Egyébként, ha szereted a terriereket, akkor ajánlom neked a west highland terriert, jagdterriert, foxterriert nem terrierek közül pedig a papillont, brüsszeli griffont, tibeti spániel, cavalier king charles spániel, cocker spániel, springer spániel ...és még sok.

A westien és a cocker spánielen kívül szerintem a többi nem túl divatos fajta, próbáltam ilyeneket mondani. Bár relatív, mi a divatos.

Egyébként rengeteg nagyon helyes kis termetű kutya van menhelyeken, én inkább innen fogadnék örökbe a helyedben. Nekem is menhelyi kutyám van és nagyon imádom, ő is engem. :) Itt csupa kis termetű kutya van, nézz körül, megéri! [link]

2011. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz szét egy pár állatmenhelyen. Rengeteg kutya várja, hogy házikedvenc lehessen.
2011. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
cairn terrier, bolognese ezeket ismerve mondom, hogy imádnivaló kis bohócok, és okosak is! Persze makacsoook, na de támogatva az előttem szólót, előbb nézz szét a menhelyen, jobban is jársz már csak azért is, mert roppant hálásak, ill. túl vannak a mindent összerágok koron, így épp marad a házad tájéka:) Ja, és a lényeg egy fajkutya begetes, a keverék meg szívós, nem kell vele orvoshoz rohangálni!
2011. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!