Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak egy 4 hetes...

Mit csináljak egy 4 hetes csöpp kutyával?

Figyelt kérdés

Alig 4 hetes lesz, de magára maradt. Tegnap volt az első éjszakája egyedül, és csuszliból etetem, még éjszaka is fel kelek hozzá. Gondolkoztam hogy elvigyem e menhelyre, de nincs hozzá szivem megválni tőle. De sokszor annyira sir már:(

Szerintetek meg fog maradni? És megfogja szokni hogy ilyen picike és már is egyedül van? Kis pincsi fajta.


2011. ápr. 8. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom, szegényke! Hívj ki szerintem egy állatorvost, hogy megnézze, vagy csak kérj tőle tanácsot az etetésével kapcsolatban. Egyébként szerintem ha nagyon odafigyelsz rá, simán megmaradhat.
2011. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy, keress "pótmamát" neki, aki pár hétig szoptatná. Ha van ismerős, szomszéd, bárki, akinél vannak kiskutyák.
2011. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még tegnap lejött az állatorvos, mihelyst egyedül maradt a kiskutya, lehivtuk, és ő ajánlotta a csuszlis etetést, 3 óránként, kicsi adagokat. Az a gond hogy lány kutya nekünk is van ráadásul pincsi, de nincs teje, úgy meg nehéz. Nem tudunk pótmamát, én maradtam neki. Próbáltam egy plüsst berakni neki, hátha megnyugszik kicsit, de még rontottam a helyzeten, mert annyira kereste rajta a cicit, igy kivettem tőle. Sokat sir, de utána nehezen, de elalszik egy kis időre. Remélem megmarad.
2011. ápr. 8. 08:44
 4/11 A kérdező kommentje:
Az bánt a legjobban, hogy hogy nem tudom megnyugtatni ha sir
2011. ápr. 8. 08:56
 5/11 anonim ***** válasza:

4 hetesen már kezdhetsz neki adni beáztatott tápot. Áztass kölyöktápot valami tápszerbe,vagy tejpótlóba,és tedd elé egy befőttesüveg tetején. Szerintem már meg fogja próbálni felnyalogatni. Legyen jó meleg a vacka,tegyél be neki esetleg valami plüsst, babusgasd sokat.

Simán megmarad,már nem olyan kicsi :)

2011. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még egy hetet várnunk kell a doki szerint, addig tejet kell adnunk neki. Hétfőn lesz 4 hetes. Köszi a tanácsokat :)
2011. ápr. 8. 09:18
 7/11 Raffi ***** válasza:
A másik kutyád mellett sem maradna meg? Nekünk mikor kiskutyánk volt éjszaka hozzábújt a többi felnőtt kutyához, (akik nem a szülei voltak). Igaz, hogy őt már nem kellett etetni, de akkor sírt, ha nem volt mellette a többi kutya. Még a macskával is elaludt.
2011. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az én kutyám pont 4 hetes volt, amikor elhoztuk. most 8 éves, nem lett belőle semmiféle hátránya.

én am olvastam olyat, ha egy órát raksz a fekhelye mellé, az emlékezteti az anyja szívdobogására, és attól megnyugszik. szerencsére nekünk erre nem volt szükség, úgyhogy nem tudom mennyire válik be.

mi 4 hetes korától adtunk neki áztatott kölyöktápot, 4 óránként, kis adagokat.

2011. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kinti kutyákhoz nem merem kirakni, félek hogy bántani fogja. Köszi neked is :)
2011. ápr. 8. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha rendes tejpótlót kap és megpisilteted-kakiltatod rendesen, melegen tartod, és foglalkozol vele, akkor simán megmaradhat. Mi menhelyen neveltünk már fel egyhetes kiskutyákat is, mint megmaradt.
2011. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!