Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrieresek! Nektek...

Bullterrieresek! Nektek mennyire tanítható a kutyátok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, illetve problémám, hogy hozzánk került 6 napja egy 11 hónapos bully kan, imádni való, nagyon szeretjük, csak az a probléma, hogy elvileg a páromnak szánt kutya jobban ragaszkodik hozzám, jobban engedelmeskedik nekem és párom kezd erre berágni.

Párom sétáltatja, én etetem, mind a ketten foglalkozunk vele, bár én egy kicsit többet, párom folyton babusgatja, próbálja magához szoktatni, de a kutyát én jobban érdeklem, mint ő.

Szerintetek mit csináljunk?


2011. ápr. 10. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Végülis logikus.

Babusgatással még semki nem váltott ki tiszteletet egy kutyából.

2011. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen kutyánk. Csak 1 gazdája van!!! A páromat választotta gazdinak - neki szót fogadott. Én a játszópajtása lettem - nem tudtam uralkodni fölötte, szépen a fejemre is nőtt...

Szerintem nagyon önfejű és akaratos kutya! Nagyon tudatos és határozott nevelésre van szükségük!!

2011. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, mondtam már páromnak, hogy foglalkozzon ő vele aktívabban, mert ennek így nem lesz olyan vége, amit ő szeretne, de eléggé türelmetlen ahoz, hogy tanítgassa a kutyát, mert hát eléggé akaratos kis állat, bár én már rájöttem a nyitjára...a labdáért bolondul, már megtanítottam ülni, maradni, póráz nélkül sétáltatni a kijelölt helyeken...csak párom erre lusta, vagy nem is tudom :/
2011. ápr. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!