Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Twitteren követnétek egy...

Twitteren követnétek egy olyan lányt, aki a kutya viselkedésével foglalkozik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kutyákon kívül közösségi média marketinggel foglalkozom, úgyhogy szerintem releváns a véleményem :)


Ne Twitteren csináld, itthon nem lett és nem is lesz mainstream, ott főleg azokat lehet elérni, akik technológia függők, és a high tech iránt érdeklődnek, a kutyákat nem.


Csinálj blogot inkább bloghu alatt, ott tudsz trackbackelni, meg index címlapra kerülni, vagy Facebook oldalt. Mindkettővel sokkal inkább eléred a célcsoportodat, mint Twitteren.

2011. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen minőséget produkálsz. Tehát ilyen hogy neveljünk kutyát alapokra a magam részről nem vagy kiváncsi, korrekt, mért adatokkal alátámasztott etológiai tanulmányok jöhetnek.
2011. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a twittert én nem szeretem. regisztráltam, de nem nézem meg szinte soha, mert bonyolult és nem tetszik a formátuma. A Facebook-on, vagy blogon már jobb lenne. Meg twitteren olyan rövid hozzászólások vannak, abba alig lehet valamit írni...
2011. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én igen, de én sem a twitteren, én is inkább a facebook-on...
2011. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MME ***** válasza:

Igen, én nyomon követném, ha értelmes és kreatív munkát végez :)

Mit jelent az, hogy kutyák viselkedésével foglalkozol?

Igazából már én is gondolkodtam ilyenen, én főleg a necces eseteket szeretném bemutatni, és azokat a helyzeteket, amikben sok múlik a reakciódon, mert azokat a kiképzők vagy elmulasztják, vagy maguk sem tudják, mihez kellene kezdeni (mivel sokan közülök egész más jellegű tapasztalatokat szereznek, mint egy átlag kutyatartó, más szóval, ritkán kerülnek olyan helyzetbe).

Ilyen pl. a kutyatámadás kezelése. Hát erre én hülyébbnél hülyébb megoldásokat hallottam eddig több kiképző szájából is (vagy nem is volt válasz).

Szeretem ezekre lenne igény, kár, hogy nem volt soha kamerám, már össze is gyűlt volna egy kis anyag, amiből még én tudnék utólag okulni :D

Pontosan mi az ötlet, milyen terveid vannak, Kérdező? :)

Még akár szívesen asszisztálnék is, ha nem az ország másik végében laksz...



(Off: mellesleg, nem találkozott itt valaki mostanában Csakkittivel...? Rá kéne bukkannom, csak én is már jó rég jártam itt válaszolni...)

2011. ápr. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 MME ***** válasza:

* Szerintem


(késő van :D)

2011. ápr. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

MME: Csakkitti levette a nevét, de attól még itt van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1694868-hol-v..


Egyébként kérdező: engem érdekelne, de nem twitteren, hanem egy egyszerűbb blogon (pl blogspot).

2011. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MME ***** válasza:
Kösz :) Már felvettem vele a kapcsolatot egy korábbi kérdésen keresztül, csak nem tudtam, érdekli-e még az oldal, vagy tele van a t.ke, mert visszanéztem pár oldalt, és nem láttam :D
2011. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt van az oldalon csak nem meri kiírni a nevét. Fel lehet ismerni mert mindig hagy sorközöket.
2011. ápr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ir két sort utána ugrik kettőt.
2011. ápr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!