Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiltix nyakörv távol tartja...

A kiltix nyakörv távol tartja a kullancsokat, vagy kipotyogtatja a szőréből élve, vagy kipotyogtatja holtan, vagy hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Befúródik a kutya bőrébe, és ott elpusztul majd kiesik. A kutya vérébe kerülve fejti ki hatását a nyakörv, nekem a doki így mondta.
2011. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogy kerülne a kutya vérébe a hatóanyag, amikor külsőleg alkalmazod....?


A válaszom távol tartja a kullancsokat.

2011. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Sehogyan sem fejti ki, az én kutyám nyakába ez van már 1 hónapja és most lesz egy hete, hogy az orvos megmentette az életét, mert majdnem meghalt egy fertőzött kullancs miatt. Nem ajánlom!!! Nagyon átvertek ezzel a nyakörvvel minket.
2011. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A mi kutyánkban meg nincs kullancs, amióta ezt használjuk. Szóval nem kéne ilyen kijelentéseket tenni.


Egyénfüggő, hogy valakinek beválik-e.

2011. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen kutyafüggő, hogy kinek, mi válik be. Addig kel próbálkozni, míg megtalálod a megfelelőt. Amúgy javaslom a nyakörv + spot-on együttes alkalmazását, felénk rengeteg a kullancs, így használom. Elvileg távoltartó hatása van, de én már találtam a kutyámon döglött kullancsot is.
2011. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amíg kikísérletezem,mennyi kutyát kell életveszélyben orvoshoz vinnem?Nincs valami ami mindenkinek bevált.Tegnap vettem kiltixet rájuk,ezek szerint az se biztos?
2011. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondom nyakörv és csepp együtt. Esetleg még be is sprayzheted őket séták, kirándulások előtt. Ez a kombináció azért elég bombabiztos. Amióta nyakörv+cseppet használok még mászni se mászott rajta kullancs.
2011. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3 éve kiltixezünk,( csak kiltix,) járunk tópartra, erdőbe, még sose volt kullanccsal problémánk. szerintem a kiltix a piacon kapható egyik legbiztosabb védelem.. nekünk nagyon bejött!
2011. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valahol hallottam,olvastam..hogy a kettőt együtt nem szabad,nyakörv és csepp.Ezek szerint mégis lehet?
2011. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tegnap végül is megrendeltem a Kiltixet, aztán meglátjuk, hogy nekünk beválik e, de talán erről a termékről olvastam, hallottam a legtöbb jót.

Én is hallottam már, hogy valaki kombinálja a nyakörvet és a rácseppentőt, és az nagyon erős így együtt.

Hivatalosan azt írják, hogy ne alkalmazzunk többet a kutyán, csak egyszerre egyet.

2011. ápr. 13. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!