Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német dog tényleg egygazdás...

A német dog tényleg egygazdás kutya?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam ezt a fajtáról, érdekelne hogy a gazdiknak mi a tapasztalata velük kapcsolatban.

Én úgy vettem észre, a kutyusok minden családtagot kicsit máshogy szeretnek fajtától függetlenül, nem is akarok elveszni ebben az egygazdás témában, de most kíváncsi lettem.


2011. ápr. 12. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy szerűen nem igaz!
2011. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Az hogy egy- vagy többgazdás a dog az a családtól, és a neveltetésétől függ.

Lehet hogy Te vagy a kutya gazdája, aki el is vársz dolgokat tőle, ezért téged tisztel és engedelmesen követ. Viszont a családban nem mindenki egyforma.

Van, aki babusgatja, van a kajával felfújja, stb.

Ezért az ebzet ahhoz fog jobban húzni, aki játszik, foglalkozik vele és megengedőbb. Mivel minden érmének két oldala van nehéz jó konpromisszumokat létrehozni. Ebből kifojólag a gazdaszemélyen kívül az adott eb a családban mindig az adott alkalomnak megfelelően fog "gazdát váltani".


Remélem tudtam segíteni.


Üdv!

2011. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyszerűen az egy szó és a kifolyólag ly-os.
2011. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat! :)
2011. ápr. 12. 20:19
 5/5 D.O.81 ***** válasza:

Kösz névtelen.

Legközelebb jobban odafigyelek a helyesírásra.

2011. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!