Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan gondozzátok naponta a...

Hogyan gondozzátok naponta a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 19:55
 1/7 xnorkax ***** válasza:

Szőrgondozásra gondolsz pl?

Én 3 naponta kikefélem a szőrét, mert most eléggé vedlik. Egyébként őt nem kell nagyon extra módon gondozni, egy drótos szőrű terrier keverékem van. Nem is túl hosszú a szőre, csak nagyon tömött és most rettenetesen vedlik. :D

Egyébként a füleit szoktam átnézni, néha ki is vágom a szőrt belőle, ha túlságosan sok nőtt. A karmait nem vágom, mert kinti-benti kutya, így könnyen lekoptatja.

Heti egy denta stixet kap fogápolásra.

2011. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenre :D
2011. ápr. 13. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőrápolás, etetés, itatás, játék, tanítás és séta!
2011. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reggel leviszem egészségügyi sétára, délután egy hosszabb séta, utána alszik egy kicsit, majd 9 fele ujra aktivabb, akkor eszik egy keveset, majd megint lefekszik. Játszani bármikor szoktam vele, ha ráérek.


Amugy egy amstaff, a szőrével nem kell vesződni

2011. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szoret simogatassal tisztitom, enni azt kap ami megmarad utanam, de o maga is szokott valogatni hulladekot pl nagyon szereti a felig rodhatt almat, erosen buzlo hust es mas ocsmanysagokat amiket nem azert esz meg mert ehes hanem mert sajnalja otthagyni, egy gyerekkori gumikacsamat szokta ragni szajapolas vegett, evi 4-5 szor feregtelenitem nyaron pedig bolhanyakorvet hord.(telire nem kell mert nincs bolhaja olyankor), mozgastere korlatlan.

A vilag legboldogabb kutyaja, leszamitva a remalmait ami kolyokkori lelki es fizikai traumaja miatt atelt par hetesen.

2011. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 (L) Bella (L) ***** válasza:

Reggel 1 órás egészségügyi séta, néha elhúzom 2 órára is.

Délután hazaéréskor 1 órás egészségügyi séta. Utána megkefélem. Közben vacsifőzés, párom tanítgatja.

Aztán vacsorázunk előbb mi, aztán ő, majd bő másfél órás séta, játék.

Lefekvés előtt még kiengedjük gyorsan pisi+kaki.


Havonta kozmetikus, néha közbejön doki, ha valami gond van, vagy oltás stb. Hétvégenként suli+kirándulás+kutyás barátokkal túrák.

Ha program van általában kutyástul érkezünk, mert nekem lelkiismeretfurdalásom van így is néha, hogy többet érdemelne.

2011. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggel séta,aztán egy kis kozmetika(csipatörlés ilyesmi),délben séta,etetés,játék,tanítgatás,délután hosszabb séta-játékkal egybekötve,vacsi etetés,utolsó esti rövis eü séta,jóéjtpuszi szeretlek szóval,és alvás!
2011. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!