Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely betegség tünetei, amiket...

Mely betegség tünetei, amiket 11 éves nagytestű kutyámnál észleltem:hányás, levertség, egy helyben fekszik, csak akkor változtat helyet, ha üritenie kell. Hivásra alig reagál. Nagyon keveset eszik és iszik? (Csak egyszer hányt, többször nem. )

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtláltál benne véletlenül kullancsot?? Nézd át mert ha találsz benne akkor babesia,az én kutyámnak is ezek voltak a tünetei.De mihamarabb vidd dokihoz mert ebbe belehalhat.
2009. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

11 éve alatt most beteg először.Tegnap nem is evett,ma már evett egy picit.Nem találtam sehol választ a kérdésemre.Lehet,hogy gyakori dolog ez az idősebb kutyáknál.(Ő egy német juhász-rottweiler keverék kan kutya.)

Talán fontos lehet,hogy csontot evett,mielőtt jelentkeztek a leirt tünetek.

2009. márc. 3. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 idős kutyánk van, különböző időskori bajokkal (ugyanúgy, mint az embereknél). Javasolnék egy vérképet csináltatni a kutyusról, mert a tünetek alapján lehet időskori cukorbetegség, esetleg máj- vagy veseelégtelenség. (Mindegyik kimutatható a vérből.) Az eredmény alapján a teendőket elmondja az állatorvos. Gyógyulást kívánok!
2009. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Vidd el orvoshoz mert nagyobb baj is lehet belölle.
2009. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is vidd mihamarabb orvoshoz, nehogy nagyobb baj legyen. Neten keresztül senki nem fog tudni pontos választ adni a kérdésedre, max. azt, hogy irány az állatorvos. 11 éve szolgál a kutyád, ennyit megérdemel szerintem. Ha az én kutyámmal történne valami, azonnal mennék az állatorvoshoz, nem itt kérdezgetnék.
2009. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Így tényleg nagyon sok minden lehet, a tünetek alapján lehet akár mérgezés is, szóval irány a doki!
2009. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Vidd el állatorvoshoz minnél elöbb mert ha nem eszik és nem is iszik akkor kiszáradhat és abba bele is pusztulhat!
2009. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
67%
Ilyet neten kérdezgetni? Megkérdezni se kellene itt, irány az orvos!
2009. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Öcsém, bazzeg ha a gyereked lenne ilyen állapotban vagy a testvéred, akkor is a neten kérdezgetnéd a sok hülyét, hogy mit kell tenni? Ez nyilvánvalóan orvosi probléma, amihez állatorvosra van szükség, nem egy halom hozzá nem értő ember találgatására, ráadásul látatlanul.
2009. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem is szabadna neki csontot adni, főleg csöves csontokat nem (remélem nem csirkecsontot vagy valami hasonlót evett szegény)

ORVOS!!!!

Majd írd meg mi volt

2009. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!