Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki etet Kennels' Favourite...

Valaki etet Kennels' Favourite táppal? Vélemény? (lent)

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy szuper prémium táp. Pro Planhoz képest milyen, mennyivel rosszabb?
2011. ápr. 20. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel etetek, és nekem bevált. Bár vegyes etetési módot alkalmazok, ami annyit jelent, hogy hús, rizs, zöldségek és tészta.


Az adult, a high energy nagyon jó a munkakutyáimnak, és sok tenyésztőt ismerek, akinek szintén bevált. Ki kell próbálni. Pár hétig etesd, és akkor kiderül, hogy a Te kutyádnak megfelelő-e.

2011. ápr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel etetek, de a light verzióval. Ivartalanított labradorok, híznak mint a cocák.

Szépen fogynak, jól néznek ki, jó a székletük ... és ami nagyon meglepett a ducibb kutyám szépen izmosodik, dolgozza le a szervezete a felhalmozott zsírt, nagyon jól néz ki. Már valamelyik nap meggyanusitottam hogy stikában gyúr :D

2011. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már 10 hónapja ezzel etetek.

tökéletesen bevált.

2011. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!