Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezt a kutyát...

Szerintetek ezt a kutyát hiper szuper prémium drága táppal etetik, vagy Tesco féle, , ócsóé " vársárolt, vagy konyha kosztal etetik?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 23. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Hát mivel elég szarkasztikusan írtad a "hiper-szuper prémiumtápot" nyílván nem azzal eteted. A TESCO-s "ócsó"-t is gondolom gúnyosan írtad, ezért véleményem szerint házi koszttal eteted a kutyát, de ezt nem a fényképről állapítja meg az ember, hanem a beszéd stílusodból...


A kép színte fölösleges is, egy képről nem lehet megállapítani, hogy csirkefarhátat vacsorázott a kutya vagy száraztápot....

Maximum, hogy milyen a testalkata egy kutyának, de hogy egészséges e, azt én nem láthatom egy képről...


A tetvérem kutyája 3 kg-al több, mint kellene, ami az ő (kistestű kutya) esetében elég soknak számít és Chappivel eteti, az más kérdés, hogy nulla tápérték és a kutya hiába jól táplált (azaz kövér) valószínüleg nem valami egészséges a kutya.

2011. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miaz,hogy Tesco féle, , ócsóé "??Én midig a Tescoba vásárolok a kuytámnak tápot és nem 0 tápértékkel.Amúgy meg igaza van az eslőnek,hogy egy képen nem lehet megállapítani,hogy mivel etetik a kutyát.
2011. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha gúnyolódásnak veszitek akkor másképp fogalmazok.( esküszöm nem annak szántam ) Csak az a legnagyobb baj, hogy nem ismerem annyira a tápokat.

A szuper prémium tápra a kategóriát értem, ugyan úgy mint a Tescósra. A konyha koszt nem táp ezért nem tudom kategorizálni....


Azért remélem lesz normális válaszoló, és nem fog találgatni, hogy én mivel, vagy mivel nem etetem a kutyám.....

Ez csak egy normális kérdés.

2011. ápr. 23. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy abszolut hüly*e kérdés. :D (első vagyok)


1. Egy ilyen képről nem sokmindent lehet megállapítani, kb annyit, hogy milyen fajta kutya, milyen nemű kutya...stb. Azt honnan tudjam egy képről, hogy mit eszik a kutya...

2. Lehet azt mondani egy kutyára (így képről), hogy husis, megtermett vagy "jóltápláltnak" néz ki, DE ez nem jelenti azt pl.: hogy megfelelő az étrendje, egészséges és tápanyagdús ételeket eszik. Mint mondtam egy elhízott, hájas kutya is lehet alultáplált, mert hiába hízik meg a sok hízlaló (teszem azt házikoszttól, pl.: tészta és cukros ételek, péksütemények), attól még a kutya alultápláltnak számít, mert nincsenek meg az étrendjében a megfelelő tápanyagok, pl.: fehérje, vitaminok...stb...

3. Szerintem ez a kutya a képen minden nap sárgarépát reggelizik és túrórudit vacsorázik. :D

2011. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a kutya elég jóltápláltnak tűnik,de azt tényleg nem lehet megállapítani hogy mivel etetik.A Tescó-tápok egyébként tényleg sz...ok,akkor inkább a házikoszt!
2011. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!