Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pincsim foga picit fogköves....

Pincsim foga picit fogköves. Mit kezdhetnék vele?

Figyelt kérdés
Mostanában sok háztartási kekszet kapott, meg ropit meg ilyesmit nasinak, főként szüleimtől. Ezekről leállunk. Most vettem észre egyébként. Inkább az első fogain vettem észre. Mit tehetnék ellene?
2011. ápr. 26. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el őt állatorvoshoz, aki altatásban leszedi a fogköveit.
2011. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mennyibe kerül?
2011. ápr. 26. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Változó. Debrecenben a vezérbe úgy tudom hogy 20ezer körül van.
2011. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha még enyhe akkor sztem 3-4 ezer ft-ból megúszod.

németjuhászomnak 6 ezer volt az enyhe,de ő sokkal nagyobb is tehát,szerintem csak 3-4 ezer lesz nektek!

2011. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 ezer alatt megúszod!
2011. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20ezerért nincs pénzünk megcsináltatni. Ha 5 ezer forint alatt megúszom akkor megérdeklődöm majd az állatorvosomnál. De valami rágcsálni valót nem tudtok ajánlani? Csontot szeret például rágni.
2011. ápr. 26. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
állatboltba kérdezz rá ilyen ehető rágókákra ami tisztit is,ők tudnak ajánlani sok mindent,de az már nem lesz elég már olyan a foga....
2011. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nyugodt és hagyja, hogy a szájában turkálj, akkor a körmöddel is lekaparhatod neki. Ezek a rágókák semmit nem érnek, felesleges pénzkidobás.
2011. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!