Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos berni pásztorom...

3 hónapos berni pásztorom fényérzékeny kapott rá gyógyszert. De pontosan mi ez a betegség?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De hogy állapitották meg hogy fényérzékeny ? Én egy börgyogyászaton dolgozom, és fényszakrendelésen, tudom milyen tünetek vannak embereken, de hogy egy kutyán irj már nagyon érdekel, és milyen gyogyszert kapott, mert a fényérzékenységre az embereknél egy fajta gyogyszer van a Carotaben amit külföldröl kell megigényelni nekünk, hogy megkapják, akkor hogy is van ez , tényleg érdekel !!! állatoknál.
2009. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fényérzékenység nem a szemmel kapcsolatos?Mert most kicsit utána néztem és mindenhol azt találtam hogy a szemmel.
2009. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az állatorvos úgy ismerte fel hogy asötétebb,árnyékosabb helyen jobban érzi magát.De itthon is mindig rázkódik amikor fény éri.anivit skelet és anivit polivit-et kapott
2009. márc. 7. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tabletták csonterősítő és multivitamin készítmények! Hogyan függ össze ez a fényérzékenységgel? Gyanítom sehogy! Jó doki lehet!
2009. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Kétlem, hogy egy kutya, ráadásul egy szőrös berni fényérzékeny tudna lenni. Valamit nagyon félreértettél.

A gyógyszerek közül az egyik csonterősítő amit kölyökkutyáknak szoktak adni, ha nem szuperprémium táppal (tehát amiben minden megvan) etetik, a másik egy sima multivitamin. Annak sincs sok értelme.

2009. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom.De igen a szeme az oka.szemüveg?:D

De ezt a doki tudja.

2009. márc. 9. 20:37
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy egy másik doki azt mondta h az idegeivel van baj
2009. okt. 16. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!