Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatkínzókat gyakran...

Az állatkínzókat gyakran elkapják? Mert körülbelül egy perce néztem meg egy videót amiben egy kutyát a farkánál fogva végigvonszolnak egy háztetőn, aztán ledobják, és még nyüszít kicsit és meghal.

Figyelt kérdés
Most egyszerre vagyok nagyon dühös, szomorú, és bosszúszomjas.Esetleg fel lehetne jelenteni a videó alapján, anélkül hogy tudnám, hogy magyar e, és hogy kicsoda?
2011. ápr. 30. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

a napiszaros??

:( én nem mertem megnézni

szerintem csak ha lenne Mo.-on állatrendőrség...de nincs

2011. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fel lehet jelenti, de nem valószínű, hogy sikeres lesz ha nem tudni semmit az elkövetőről.
2011. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Igen a napiszaros.
2011. ápr. 30. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Van állatrendőrség:

[link]

2011. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gfero ***** válasza:
fel lehet jelenteni de szerintem nálunk még nem ítéltek el senkit letöltendőre nagyon nem veszik komolyan sajnos.
2011. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))
2011. ápr. 30. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Itéltek már letöltendőre nem is egy esetben az elmúlt 2 évben. Igenis érdemes feljelenteni, de a bizonyítékokat is érdemes összeszedni,ami alapján feljelented.
2011. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úristen szerencsétlen állat az ilyet villamos székbe kéne ültetni és ledobni egy felhő karcoló tetejéről kénekidobni aztán szíven szúrni vagy bezárni felhúzott kutyákközé év várni hogy széttépik .Hát szerencsétlen kutyának se esélye se eszköze nem volt védekezni. Remélem egyszer elkapják őket a rendőrök és ténylegesen életfogytiglanra ítélik csak sajnos magyarországon nem veszik annyira komolyan az állatkínzást pedig szerintem az ilyenekből lesz a sorozat gyilkos...
2011. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hallod, ennek semi értelme. Én is szeretem az állatokat, és ilyenkor én is szomorú vagyok- DE sajnos az ijen videóknál nem tehetünk semmit se.
2011. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem gyakran kapják őket el, de viszont akkor alaposan elverik. Hadd tudják meg, milyen a fájdalom.
2013. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!