Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyökkutyák hány hónapos...

A kölyökkutyák hány hónapos koruktól kezdenek el ugatni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már az alomban vakkantgatnak egymásra.

Utána attól is függ, hogy mennyire ugatós környezetben vannak. Ugatni tudnak, de akkor csinálják, ha erre motiváció is van. Pl. ha el akarnak érni valamit, ha játszanak, vagy ha hallják, hogy a többi kutya ugat.

Ez pedig nagyon különböző. (Az enyémek hála istennek szinte soha nem ugatnak)

2009. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az elözö írta. Ha arra gondolsz, hogy ugasson, ha jön valaki, akkor az a területvédö ösztön, az kamaszkorban kezd megérni a kutyában, és fajtától függöen 6-10 hónapos korban kezdödik el. De vannak olyan fajták/egyedek, akiknél ki sem alakul rendesen. Az én goldenem pl. morogni próbál, ha mozgást hall odakint, olyankor házörzösködni próbál, de amint meglátja az illetöt, azonnal boldog csóválásba kezd.:))
2009. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, fajtától és környezettől is függ. Az én pitemet 3,5 hónaposan hoztuk el, már akkor is vadul ugatott ha kopogtattak az ajtón, de máskor sosem, max álmában vakkant vagy morog. Ez a mai napig így van, most 7 hónapos.
2009. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy 8 hetes kiskutyám, és már most ugatott:) Lehet, hogy előtte is már:)
2009. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!