Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lenne rá lehetőséged,...

Ha lenne rá lehetőséged, klónoznád a kutyádat halála után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. had nyugodjon az emléke békében.
2011. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ő egyszeri és megismételhetetlen, ez benne a csodálatos. Ráadásul úgysem lenne olyan, ugyanis teljesen másképp állnék neki a nevelésének már kölyökkorától, tehát nyilván másmilyen személyiség alakulna ki.
2011. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
NEM mert félelmetes lenne ugyanazt a kutyát látni...
2011. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem,mert nem lenne ugyanolyan.

Az egypetéjű ikrek is genetikai klónjai egymásnak, még együtt is voltak az anyaméhben, együtt is születnek,együtt is nőnek fel mégse egyformák.

Hogy lennének akkor egyformák a kutyák, akik teljesen különbözően keletkeznek?

2011. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem

annyi minden befolyásolja a személyiséget a kutya fejlődése során, hogy sosem lenne olyan a klón, mint az eredeti kutyus, vagyis nem a saját kutyám kapnám vissza, hanem egy teljesen más állatot, próbálkozhatnék akárhogy

2011. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem! Hiába lenne ugyanolyan, az már nem az a kutya aki elpusztult... ha eljön az idő, el kell engedni. Lehet utána több kutyád is, de mindegyik már egy másik személyiség. Nincs két egyforma kutya.
2011. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 panettone ***** válasza:

Nem. :-)

Így is több kutya születik mint amennyit ez az ország el tud tartani. Örökbefogadnék vagy vennék egy másikat.

Nálam eddig 15 kutya lakott ideiglenesen és mind másért volt érdekes és jópofa és mindtől mást tanultam, ha mindig ugyanaz a kutya lenne mellettem erről lemaradtam volna.

Szeretem mindkét kutyámat de haláluk után beérem az emlékekkel.

2011. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár egyet értek az előttem szólókkal, a válasz akkor is igen, mert hiányzik, nagyon nagyon nagyon :(
2011. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Nem. Egyszeri és megismételhetetlen. Aki olyan remek, annak vannak utódaik, akik remélhetőleg még jobbak, mint a szüleik. Aki meg nem olyan díszpéldány, az csak az én szívemnek volt kedves és nem kellene naponta újra látnom.

Persze jó érzés, mikor valamelyik unokájában felfedezem a nagymami vonásait, de nem szeretném ha naponta összekeverném és a nagyi nevén hívnám. Még így is előfordul néha.

2011. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!