Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyának el van törve...

Ha egy kutyának el van törve a lába, akkor minden esetben nyüszít? Mert az én németjuhászom sántít és egész nap fekszik és nem tudom mi van!

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy szalagszakadása van, izületi sérülése, zúzódása, törése, diszpláziája, vagy akármilyen más problémája. Arra nem gondoltál, hogy egy állatorvost kellene megkérdezni?
2011. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!!!! A kutyák fájdalom küszöbe is változó, mint az embereké. Van amelyik a kicsi bajt is jelzi, de van amelyik nagy fájdalom esetén is csendben szenved. Ha fekszik egész nap az biztos, hogy nem jelent jót.
2011. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy ma vettem észre amikor hazajöttem a suliból! várok holnapig, és ha nem enyhül neki, akkor mindenképpen orvost hívok!!! :)
2011. máj. 5. 18:16
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat!! :)
2011. máj. 5. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Én se tudom. Egyedül az orvos tudhatná, ha megnézné.

tehát irány az állatorvos.

a csodás öngyógyulásban nem hiszek

2011. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ilyen esetben a házhoz járós orvosban sem. Viszi magával a röntgent, vagy mi?
2011. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Be van dagadva a lába? Átnézted a talpát nincs e benne valami?

Én is azt mondom vidd el dokihoz. Lőnek rá egy röntgent, és kiderül mi lehet ott? Már ha a csontal történt valami.

2011. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem is holnap mindenképp orvos!nekem a tacsim volt így!hazajöttem munkából,csak ült a kerti pad alatt.gondoltam biztos lusta(nyár volt,nagyon meleg).kimentem hozzá fél óra múlva,még mindig ott ült,hívtam,nem jött.odamentem hozzá,eldölt mnt egy zsák,de nem mutatott fájdalmat.viszont neki magas a fájdalom küszöbe,úgyhogy erre nem lehet alapozni.be a kocsiba,hamar orvos,aztán hála isten csak meghúzta.doki szerint lehet kicsit elkapkodta a lépcsőt.adott neki szurit,hazaértünk,fél órán belül már sántikált utánam :)

de akkor nagyon megijedtem,azt hittem tacsibénulása van :S

lehet a te kutyád baja se komoly,de biztonság kedvéért mindenképp nézesd meg!reméljük nincs nagy baj!

2011. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Hogy fájdalmában ordít, az csak az emberek szokása. Abból is a butábbik fajtáé. A kutyák csendben szenvednek.
2011. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hála istennek az én kutyám is csak meghúzta a lábát!! :) nagyon megijedtem... de semmi gond mostmáár:)
2011. máj. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!