Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweiler ugatós kutya?

A rottweiler ugatós kutya?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
szemben lakik egy,de nem igazán szoktam hallani a hangját,csak ha tényleg van valami...
2011. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

nehéz kutya.

sokat ugat és nehéz megszocalizálni.

2011. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden kutya más,még fajtán belül is...a természetétől függ
2011. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
indokolt esetben egy jó vézenű roti mindig ugat,jelez ösztönösen jó fürkészők
2011. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi rotink sohasem ugat ok nélkül. Ha a területét védi, akkor szokott csak ugatni. Elég ritkán hallani a hangját.
2011. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem rottweiler-em van nem szokott ugatni de azért tudjuk a mondást amelyik kutya ugat az nem harap. egyébként az én kutyám nem szokott ugatni de nagyon dühös ha valaki a házba vagy a kertbe jön. ha házőrzőnek szeretnéd akkor ő a neked való kiskutya ja és egyébként meg ha én simogatom vagy ilyenek akkor olyan nekem mint egy kiscica úgy bújik hozzád meg minden de nem szó szerint =)
2011. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a mi kutyánk is olyan inkább, mint az előzőé. a mostani se, meg az előző se ugatott, területvédéskor is inkább morog-hörög meg feláll a hátán a szőr, tiszta félelmetes, de ugatni csak parancsra szokott
2011. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!